Bültenimize kaydolun:
Bizi Facebook üzerinden takip edin ve arkadaşlarınızla paylaşın..


   


   
Anasayfa / Yeni Modeller Haber Tarihi: 20 Aralık 2012 15:01

Yeni BMW X5 kamuflajından sıyrıldı

2014 yılında satışa sunulacak olan BMW X5, kamuflajından az da olsa sıyrılmış halde yollarda görüldü.

Yeni BMW X5 ne zaman Türkiye'ye gelecek?

BMW’nin ünlü SUV’u X5’in, 2014’te satışa çıkacak modeli henüz resmi olarak tanıtılmadı ancak kamuflajlı halde objektijlere yakalandı. Casus fotoğraflarında görüldüğü gibi önümüzdeki yıl satışa çıkması beklenen X5’te selefine göre daha uzun bir şase bulunuyor. BMW’nin bunu yapmaktaki asıl amacı, X5’ten daha küçük olan X3 ile arasında farkı belirginleştirmek ve büyük araçları seven Amerika Birleşik Devletleri’nde arttırdığı uzunluğuyla birlikte 2014’ten itibaren X5’in satışlarını arttırmak.

Yeni nesil X5’te altı ve sekiz silindirli dizel ve hibrit motorların seçenekler arasına eklenmesi bekleniyor. Casus fotoğraflarında çoğu yeri hala kamuflajlı olan yeni X5’in en azından arka rüzgarlığının daha kavisli olacağını söylemek mümkün.

 

 

Diğer Güncel BMW Haberleri:

Diğer BMW Haberleri

Copyright © 2015 OtoAjanda.com. Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz. OtoAjanda.com basın yayın meslek ilkelerine uymaya söz vermiştir.
OtoAjanda.com'da yeralan haberler sadece bilgilendirme amaçlıdır. Bu haberlerden doğacak kazanç veya zararlardan kurumumuz sorumlu tutulamaz.

Künye

OTOAJANDA

Bu site bir Otomotiv haber portalıdırİLETİŞİM
bilgi@otoajanda.com

Posta Adresi
Karayolları Mah. Abdi İpekçi Cd.
TEM AVRUPA Konutları 34/J
A10 Blok Kat: 15 D: 61
GaziosmanPaşa
İstanbul