10 bin TL indirim bir hafta geçerli

Renault-Megane-E-Tech-kaç sattı

Hyundai’de bir hafta geçerli 10 bin TL indirim kampanyası. Dövizdeki dalgalı günler otomobil satışlarını da etkiliyor. Tasarruflarını dövizde değerlendirip bir otomobil almayı planlayanları hedefleyen kampanyalar dikkat çekiyor. Hyundai Assan, sadece bir hafta geçerli satış kampanyası başlattı. 23 Mayıs’a kadar geçerli olacak özel avantajlar içeren kampanya kapsamında i20, i30, Elantra ve Tucson modellerinde 10.000 TL’ye varan indirimler yapılıyor.

Son yıllarda şık olduğu kadar rekabetçi kalitede otomobiller üreten ve bu haliyle satışları artan Hyundai, 23 Mayıs’a kadar Hyundai sahibi olmak isteyenlere çok özel avantajlar sunuyor. Hyundai’nin popüler modelleri Türkiye’de üretilen i20, kompakt i30, kompakt sedan Elantra ve kompakt SUV Tucson’da geçerli olan indirimler, marka için yılın en önemli kampanyalarından biri olarak öne çıkıyor.

Tucson modelinde sıfır faizli kredi tutarı 40 bin TL

Sıfır faizli kredi tutarı 40 bin TL

İndirim kullanmayıp kredi seçeneklerini değerlendirmek isteyen tüketiciler için de Hyundai, i20’nin tüm versiyonlarında geçerli olmak üzere 20.000 TL 15 ay kredi için 0 faiz seçeneği sunuyor. Yine aynı şartlarla, Elantra ve Tucson modellerindeyse 40.000 TL kredi için 12 ay 0 faiz seçeneği bulunuyor.

Tüm Türkiye’deki Hyundai Yetkili Satıcıları’nda geçerli olacak kampanya hakkında görüşlerini bildiren Hyundai Assan Genel Müdürü Önder Göker, “Döviz kurlarının gün içinde sürekli sert iniş ve çıkış yaptığı bir dönemde, böylesine özel bir kampanya yaparak birçok kişinin yeni bir otomobil sahibi olması adına fırsatlar sunuyoruz. Ayrıca indirim yerine kredi seçeneklerini değerlendirmek isteyen müşterilerimiz için de 0 faiz imkanı sunuyoruz” dedi.

Önceki İçerikFord Rusya’ya çelik gövdeyi Volga’daki Türk şirket verecek
Sonraki İçerikİyi ki seçim var! Benzindeki yangına ÖTV önlemi
26 yıldır otomotiv yazıyor, TV ve radyo yayıncılığı yaptı, dijital medya haberciliği, dijital içerik geliştirme, YouTube kanalı devam ediyor! 5 yıl kurumsal iletişim deneyimi var...

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz