İkinci el Hyundai’nin adı H-Promise’dan sorulacak

Hyundai Türkiye, ikinci el otomobil pazarındaki değerini daha da artırmak için yeni bir projeyi hayata geçirdiğini duyurdu. Yeni baştan organize edilen ve H-Promise adı verilen sistemle Hyundai modellerinin ikinci el değerlerinin korunması ve marka imajının yükseltilmesi hedefleniyor. Sisteme Hyundai Yetkili Satıcıları’nın tüm satış operasyonları da destek verecek.

Proje ile piyasada belirlenen ikinci el Hyundai fiyatları düzenlenerek, araç sahiplerinin daha memnun olacağı güncel piyasa fiyatları geçerli kılınacak. Hyundai, aynı zamanda her marka ve model aracın güvenilir şekilde satışını gerçekleştirmeyi planlıyor.

Çeşitli ikinci el satış sitelerinde belirlenen 2. el araç fiyatlarının aksine, modellerinin güncel değerlerinin kaybını önlemeyi hedefleyen Hyundai, H-Promise projesiyle Türkiye genelinde hizmet verecek.

H-Promise ile ikinci el Hyundai piyasasına çeki düzen verecek. Marka imajını artıracak.

Hyundai H-Promise ile ilgili olarak görüşlerini dile getiren Hyundai Assan Genel Müdürü Önder Göker, “Hyundai markası olarak, müşterilerimizin memnuniyetinin en yüksek seviyede olması bizler için son derece önemli. Gerek sıfır kilometre gerekse ikinci el bir Hyundai modeli satın alacak müşterilerimizin araçlarını kullandıkları süre boyunca kendilerini her konuda güvende hissetmelerini sağlamak birinci hedefimiz. H-Promise, sattığımız her aracın ikinci el değerini koruyacak ve 0 kilometre araçlarımızın satışlarına da katkıda bulunacak. Böylelikle değer kaybının da önüne geçmeyi arzuluyoruz”, dedi.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.