21 yıllık müdür emekli oldu yerine yeni isim geldi

 İspanyol Mapfre Asistencia’nın Türkiye ofisi olarak 1996 yılından bu yana hizmetlerine devam eden Tur Assist’te yeni yılla birlikte üst düzey bir atama gerçekleşti.

21 yıldır Tur Assist’te çeşitli görevlerde bulunan ve 2013 yılından bugüne de Tur Assist Genel Müdürü olarak görev alan Cemal Fenercioğlu emekliye ayrıldı. Fenercioğlu’ndan boşalan genel müdürlük koltuğuna ise kurumsal hayatta 30 yıla yakın iş deneyimi olan Nevra Yener getirildi. 

Nevra Yener, lisans eğitimini Orta Doğu Teknik Üniversitesi İşletme Fakültesi’nde tamamladı. Yüksek lisans eğitimini ABD’deki Columbus State Üniversitesi’nde gerçekleştirerek, MBA derecesini aldı.

İş hayatına 1990 yılında NCR Bilişim Sistemleri A.Ş.’de başladı. 1999 yılına kadar finansal hizmetler satış biriminde çeşitli pozisyonlarda görev aldı. 1999 ile 2004 yılları arasında uluslararası yönetim danışmanlık şirketi A.T. Kearney’de finansal kurumlar grubu başkanlığı yaptı.

2004 ile 2009 yılları arasında Aksigorta’da tam zamanlı şirket icra danışmanlığı ve dönüşüm ofisi başkanlığı, 2009 ile 2015 yılları arasında da Genworth Financial’da Türkiye Genel Müdürlüğü görevini yerine getirdi.

Yener, son olarak Demir Hayat Sigorta’da CEO olarak görev yaptı. Nevra Yener, Ocak ayı itibariyle Tur Assist Genel Müdürü olarak yeni görevine başladı.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.