23 saniyede hemen gazla!

DRD, Bank Pozitif'le işbirliğine giderek, 'HemenGazla.com' bireysel uzun dönem kiralama devri başlattı.

Tüketiciler HemenGazla.com web portalı üzerinden 3 ile 24 ay arasında araç kiralayabiliyor.

Filo kiralam sektöründe 15 yılı geride bıraktıklarını belirten DRD Yönetim Kurulu Başkan Vekili Aytekinhan Yıldırıcı, "Filo kiralamanın şirketlere getirdiği tüm avantajlardan bireysel kullanıcıların da faydalanmasını sağlayan HemenGazla.com'la Türkiye'de bir ilke imza atıyoruz. Bireyler internet üzerinden gerçekleştirilen işlemlerlesadece 23 saniye içinde beğendikleri aracı seçip, gazlayabiliyorlar. Hemengazla.com ile artık bireyler bakım, onarım, kasko, sigorta, MTV, ikame araçla uğraşmayacak” diye konuştu.

 

Vatandaş nasıl karlı çıkıyor?

 

DRD, HemenGazla.com'dan araç kiralayan müşterilerin nasıl kazançlı çıktığını şöyle hesaplıyor:

Renault Fluence 1.5 lt dizel manuel kiralayan tüketici 56 bin 400 TL araç bedeli olarak ödüyor. Yılda 2 bakım, Motorlu Taşıtlar Vergisi, Trafik Sigortası, kasko bedeli, lastik değişimi ve finansman zararı olarak 2 yılda 16 bin 556 lira harcanıyor. Toplam harcanan tutar 72 bin 955 TL'ye ulaşıyor. 2 yılın sonunda otomobilin değeri 37 bin TL'ye iniyor. Böylece 2 yılın sonunda vatandaşa maliyeti 35 bin 971 TL oluyor. 

HemenGazla.com'dan 2 yıl aynı modeli kiralayan ayda 1.214 TL veriyor. Bakım, vergi, yol yardımı, sigorta, lastik değişimine para ödemediği için 2 yıllık maliyet 29 bin 136 TL olarak gerçekleşiyor.

Önceki İçerikAli Koç, Ford Trucks için Anadolu’da
Sonraki İçerikYüzde 100 yerli olmaktan çıkıyor
OTOAJANDA HABER MERKEZİ

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz