3 modele birden tasarım ödülü

Hyundai, üç yeni modeliyle IDEA 2018 tasarım ödüllerini topladı. Hyundai Kona, Santa Fe ve NEXO, tasarımdaki öncülüğüyle markanın gelecekteki en büyük kozu olacak. Hyundai, IDEA ile birlikte 2018 yılında 100’den fazla önemli ödülü almış oldu.

Güney Koreli markanın Tasarım Merkezi, ödüllerine bir yenisini eklerken; Uluslararası Tasarım Mükemmelik Ödülleri (IDEA) yarışmasında jüri 3 modele birden ödül verdi. Amerikan bağımsız IDEA 2018 ödülleri, 20 kategoriden oluşuyor. Kazananlar sadece tasarımla değil inovasyon, kullanıcı deneyimi ve sosyal sorumluluk gibi standartlara dayanan; otomotiv, ulaşım, tüketici teknolojisi ve hizmet kriterleriyle de değerlendirmeye alınıyor.

100’den fazla ödül

Hyundai’nin tasarım açısından sergilemiş olduğu bu performans, dünyanın üç büyük uluslararası tasarım ödülünden biri olan; IDEA tarafından da onaylanırken aynı zamanda Red Dot ve IF Design kuruluşları da markaya yılın tasarımları ödülü vermişti. Globalde olduğu kadar yerel tasarım ödülleriyle de yılbaşından bu yana 100’den fazla ödül kazanan Hyundai; özellikle yeni nesil SUV modelleriyle tasarımlarındaki kaliteyi zirveye taşıdı.

Leave A Reply

Your email address will not be published.