Harley-Davidson Street 750’yi Rod ile güçlendirdi

Harley-Davidson’ın Street 750 platformunda geliştirdiği, tamamen kendine has çizgilere sahip olan Street Rod, yollardaki yerini aldı.

Efsanevi motosiklet markası Harley-Davidson’ın Dark Custom tarzının güçlü görünümü, Street Rod’da flat-track çelik dokunuşla destekleniyor.

Vivid Black, Charcoal Denim ve Olive GoldStreet olmak üzere üç farklı renk seçeneğiyle satın alınabilen Street Rod’un anavatanı ABD’deki başlangıç fiyatı 8 bin 699 dolar iken ülkemizdeki başlangıç fiyatı 12 bin 204 euro yani yaklaşık 48 bin TL.

Street Rod, kapsamlı bir Harley-Davidson Dark Custom tarzı ile yükseltilen motor ve yol tutuş performansını destekliyor. Orta devir aralığında daha yüksek tork, en üst devirde ise daha fazla güç üreten hassas High Output Revolution™ X 750 motor, Street 750 modeline göre yüzde 18 daha fazla güç ve yüzde 8 daha fazla tork üretiyor.

Maksimum torku 65 Nm olan Street Rod’un 100 kilometredeki ortalama yakıt tüketimi ise fabrika verilerine göre 4.3 litre.

Harley-Davidson Street Rod

Delikli arka çamurluk bulunan yeni arka bölüm, canlı LED göstergeleriyle arka kısmı aydınlatıyor.

Artırılan sürüş yüksekliği ve 17 inç jantlar Street Rod modeline atletik bir duruş katarken, yeni kepçe tarzı hava filtresi kapağı ve daha keskin egzoz tutturma elemanı dikkatleri motorun güçlü tasarımına çekiyor.

Akıllı Güvenlik Sistemi standart

Street Rod’un ön kısımda hafif alüminyum bağlantılarla tutturulmuş 43 mm sağlam USD çatallar bulunuyor. Sürücüyü yerine sabitlemek için yeni bir sele şeklinin tasarlandığı modelde sele yüksekliği ise 765 milimetre olarak karşımıza çıkıyor.

Agresif bir sürüş pozisyonu yaratan düz, drag tarzı gidonu, dikiz aynaları kolları üzerine veya altına monte edilebilen yeni bar ucu ve sürücünün ellerine temas etmeden geriye doğru katlanmasına olanak sağlayan patent bekleyen bir tasarımıyla dikkatleri üzerine çekiyor.

Ayrıca, Street Rod’un Harley-Davidson’ın Akıllı Güvenlik Sistemi standart donanımına sahip olduğunun altını çizelim.

Motorsiklet tutkunları 31 Mayıs 2017 tarihine kadar kendi bayilerine giderek özel anlaşmalarla efsanevi Harley’lere sahip olabilirler.

http://otoajanda.com/motosikletliler-icin-motosikletlilerle-gelistirilen-dost-istasyon/

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.