500 binden fazla otomobil içinde zirve koltuğu onun oldu

Consumer Reports 2018 Otomobil Güvenilirlik Araştırması sonuçları yayınlandı. Gerçek kullanıcılardan sağlanan verilerden yararlanılarak hazırlanan rapor yeni araç satın almak isteyen kullanıcılara önemli tavsiyeler veriyor. Lexus, araştırma kuruluşu Consumer Reports’un son raporuna göre; 29 markadan 500 binden daha fazla aracın analiz edildiği araştırmada ilk sırayı aldı.

En yüksek ortalama puanı elde eden Lexus, böylece lüks kavramı ile dayanıklılık ve güvenirlilik kavramlarını biraraya getirdi. Lexus, yüksek kalitede işçiliği, düşük tüketime sahip verimli hibrit motorlarıyla da başarıda ön plana çıkıyor. Premium segmentin önde gelen markalarından Lexus, sıra dışı tasarımın yanında kalitesi ve güvenilirliğiyle de öne çıkmaya devam ediyor.

Consumer Reports 2018 Otomobil Güvenilirlik Araştırması’nda tüm Lexus modelleri, ortalamanın üzerinde puan aldı. Lexus modelleri, Tüketici Raporları’nda konfor seviyesi, düşük tüketimi, verimli performansı, düşük kullanım maliyeti, işçilik kalitesi ve sessiz kabinleriyle beğeni topladı.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.