500X’e yaz fırsatı

Küçük crossover sınıfnıdaki İtalyan oyuncu Fiat 500X, ağustos ayında kampanyaya girdi.

Bu kampanyada Fiat Türkiye temsilcisi TOFAŞ, 500X’e özel 36 bin TL’ye kadar 18 ay vadeli ve yüzde 0 faizli kredi teklif ediyor.

Crossover sınıfının yeni oyuncusu Jeep Renegade’in kardeşi Fiat 500X’i daha düşük peşinat ve daha uzun vadeyle satın almak isteyen müşterilere ise 40 bin TL’ye kadar 40 ay vade ve yüzde 0.70 faiz oranlı kredi kullanımı sunuluyor.

62 bin 900 TL’den başlayan anahtar teslim fiyatıyla da dikkat çeken Fiat 500X, benzinli ve dizel motor seçeneklerinin yanı sıra önden çekişli ya da dört tekerlekten çekişli olarak satın alınabiliyor.

Kısaca Fiat 500X

10 HP ile 170 HP arasında değişen güçlerde benzinli ve dizel motor seçeneklerine sahip Fiat 500X, arzu edilen motor/şanzıman kombinasyonlarına göre önden çekişli ya da dört tekerlekten çekişli olarak satın alınabiliyor.

12 farklı gövde rengiyle beraber Pop, Popstar ve Cross Plus adı verilen zengin nitelikli 3 ayrı donanım paketine sahip Fiat 500X, kişiselleştirme ayrıcalığı sunan aksesuar seçenekleriyle de müşterilerinin kişisel moda anlayışına uygun bir otomobile sahip olma fırsatı sunuyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.