Ağır vasıta araç bakım servisi; Mobil Delvac Express

Mobil Oil Türk, Türkiye’de 115 yıldır madeni yağların üretimi ve pazarlanması konusunda faaliyetlerini sürdürüyor. Ağır vasıta araç bakım ve kontrolleri için sürücülere en kaliteli ve en güvenilir hizmeti Mobil Delvac Express servis zinciriyle sağlamaya devam ediyor.

Mobil Delvac Express, hızlı, modern, temiz ve konforlu bir hizmet anlayışıyla Türkiye’nin 25 noktasında yer alıyor. Ağır vasıta araç bakımı ve kontrolleri, kesintisiz operasyonlar gerçekleştirmeleri için deneyimli ustalarıyla yetkili servis kalitesinde sunuluyor.

Kaliteli bakım hizmeti ve yağ değişimi, Mobil Delvac Express noktalarıyla ticari araç sahiplerine ve ağır vasıta sürücülerine sunulmaya devam ediyor.

Türkiye’nin farklı noktalarında yer alan toplam 25 adet Mobil Delvac Express servisi ile, ağır vasıtaları kaliteli yağlarla buluşturarak araçların performansını artırırken bakım maliyetlerini minimuma indirmeyi hedefliyor.

Mobil Delvac Express servis noktalarındaki ustalar, araçların tüm kontrollerini gerçekleştirirken aynı zamanda ticari araç sürücülerini bakımlar hakkında bilgilendiriyor. Mobil Delvac Express noktalarının dinlenme alanlarında ise sürücüler; ağır vasıta araç bakım ve kontrollerinin sona ermesini keyifle bekleyebiliyorlar.

Ağır vasıta araç bakımı ve kontrollerine yetkili servis kalitesi

Mobil Oil Türk A.Ş. Genel Müdürü Münci Bilgiç

Mobil Oil Türk A.Ş. Genel Müdürü Münci Bilgiç, konuyla ilgili konuşmasına şöyle başladı. Bilgiç; Mobil Delvac Express servislerinde ağır vasıta sürücülerini yetkili servis kalitesinde bir hizmet anlayışıyla karşıladıklarını belirtti.

Yanı sıra Mobil Delvac Express noktaları ile garanti kapsamından çıkan ağır vasıtaları için, yetkili servis kalitesinde bir hizmet anlayışı arayan ticari araç sürücülerinin ihtiyaçlarını karşılamaya devam ediyoruz. Sayıları 25’e ulaşan Mobil Delvac Express’ler ile kalitemizi koruyarak hizmetlerimizi sürdürme gayesindeyiz.

Bu noktalarda çalışan deneyimli ustalarımız ise hem sahip oldukları donanım hem de müşteri ilişkileri açısından Mobil Delvac’ı doğru temsil edebilecek şekilde özenle seçiliyor ve ziyaretçilerine en iyi hizmeti sunuyorlar.

Ağır vasıta sürücüleri, gerekli bakım ve kontrolleri Mobil Delvac Express noktalarında güvenle yaptırırken, en ağır yüklerde bile yüksek performansıyla motoru koruyan Mobil Delvac yağlarıyla araçlarını yeniliyorlar” açıklamalarında bulundu.

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.