Akkoçoğlu, otomotivde uluslararası yönetici oldu

 

 

İsmail Akkoçoğlu, Henkel Otomotiv Tamir ve Bakım Sektörü Global Yöneticiliği Görevine Getirildi   Henkel Aftermarket Director İsmail Akkocoglu Hindistan Ortadoğu Afrika IMEA

 

Henkel’de IMEA (Hindistan, Orta Doğu ve Afrika) bölgesinde Genel Endüstri IMEA (Hindistan, Orta Doğu ve  Afrika)  Bölge Direktörlüğü yapan İsmail Akkoçoğlu, mevcut görevinin yanı sıra Otomotiv Tamir ve Bakım Sektörü (Aftermarket) global yöneticisi olarak atandı.

 

İTÜ Makina ve İstanbul Üniversitesi İşletme Enstitüsü mezunu olan İsmail Akkoçoğlu, iş hayatına 1989 yılında Çukurova Holding’e bağlı Çukurova İthalat’ta satış mühendisi olarak başladı.

 

Daha sonra Türk Henkel’de satış yöneticiliği, bölüm yöneticiliği, Yapıştırıcı Teknolojileri Ülke Genel Müdürlüğü ve Yürütme Kurulu üyeliği görevlerinde bulunan Akkoçoğlu, son olarak 2011 yılında  Genel  Endüstri Bölümü – IMEA direktörü olarak Dubai’deki bölge merkezine atanmıştı.

 

İsmail Akkoçoğlu, 1 Ocak 2014 tarihinden itibaren Türk Henkel'de Yapıştırıcı Teknolojileri -Genel Endüstri Bölümü IMEA (Hindistan, Orta Doğu ve Afrika) Bölge Direktörlüğü ve Otomotiv Tamir ve Bakım Sektörü Global Direktörlüğü görevlerini sürdürecek.    

 

Önceki İçerik1000 beygire giden yol
Sonraki İçerikOpel, dizel motora 250 milyon euro daha yatırım yapıyor
OTOAJANDA HABER MERKEZİ

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz