Topuklu Ayakkabı ile Araç Kullanılır mı?

Topuklu Ayakkabı ile Araç Kullanılır mı?

Günümüzde kadınların en çok tercih ettiği ayakkabı modellerinden birisi de topuklu ayakkabılardır. Kadınların vazgeçilmezi olan bu ayakkabılarla araç kullanmak da yürümek de elbette güzel olduğu kadar zordur. özellikle Bu zorluğu az da olsa hafifletmek adına bu yazımızı okuyabilir ve siz de daha rahat bir yürüyüşe sahip olabilirsiniz.
Topuklu ayakkabı ile yürürken ilk dikkat etmeniz gereken tabi ki acele etmemek. Sakin ve küçük adımlar ile ilerlemek hem kendinden emin bir görünüm oluşturmanızı sağlar hem de topuklu ayakkabılar üzerinde daha rahat durmanızı sağlar. Diğer önemli konu ayakkabıların arkasına basmanız.

Buruna yüklenme yaparsanız sizin için bu durum eziyet olacaktır. Yine topuklu ayakkabı ile yürürken ilk önce topuk kısmını basmalısınız. Böylece daha rahat yürüyebilirsiniz. Topuklu ayakkabı ile ilgili aslında en önemli şey ise ayakkabıların ayağınıza tam olması. Eğer biraz büyük ya da küçükse o yürüyüş size zaten işkence gibi gelecektir. Biraz da düz bir çizgi üzerinde çapraz adımlar atarak yürümeyi denerseniz kolayca topuklu ayakkabı kullanabildiğinizi göreceksiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.