Amerika’ya gitti, kılıktan kılığa girdi

Renault-Megane-E-Tech-kaç sattı

Amerikan devi Ford önümüzdeki günlerde gerçekleştirilecek SEMA Fuarı’nda beş farklı temaya sahip Transit modelleriyle katılacak. 2015 Transit’in farklı ihtiyaçlara göre giydiği renkli kostümler hem ziyaretçilerin hem de sektöre yakın olanların ilgisini çekecek.

Transit’in giyeceği beş farklı kostümden biri, Formula DRIFT Transit adıyla anılıyor. Transit’i bu haliyle önümüzdeki yıllarda çeşitli etkinliklerde güvenlik ve destek aracı olarak göreceğiz.

Bir diğer kostüm olan Vegas Off-Road Experience Transit, Vegas’taki bir lüks off-road tesisinde müşterileri transfer için VORE Group tarafından tasarlandı.

3dCarbon adıyla anılan diğer Transit, geniş dingil mesafesiyle, koltuklardaki ısıtma ve soğutma sistemleriyle ve ahşap zeminiyle dikkat çekiyor.

Detroit Custom Coach of Oak Park tarafından yaratılan Business Class Transit ise, sekiz kişilik oturma kapasitesiyle VIP müşterilere hitap ediyor.

Son olarak Galpin Auto Sports Transit Skyliner, ticari filoların ya da küçük işletmelerin dikkatini çekecek.

Önceki İçerikOtomotiv dünyası İstanbul’da buluşacak
Sonraki İçerik4 ayda karar verip 4 yılda değiştiriyoruz
Otoajanda.com haber merkezi, konusunda çok deneyimli ve uzman bir ekip tarafından yönetiliyor. Tüm haberler bu ekibin tecrübeli üyelerince edite edilerek, yayınlanıyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz