Otomobilde Neler Oluyor, Önce Siz Öğrenin

Araç kiralama süreci “stressiz” hale geliyor

Günümüzde bireysel ve firmalar tarafından oldukça yaygın şekilde kullanılan araç kiralama, kimi zaman yaşanan olumsuzluklar nedeniyle can sıkıcı hale gelebiliyor. Bu tarz sorunların önüne geçmek isteyen LeasePlan Türkiye; araç kiralama süreci boyunca yaşanabilecek stres unsurlarını ortadan kaldıran yeni ürünü NoStressPlan’i duyurdu.

NoStressPlan, kiralama sürecinde meydana gelebilecek problemlere karşılık firmalara önemli güvenceler sunuyor. Bu yeni plan ile konkordato, iflas, vefat, malulen emeklilik ve doğal afet gibi birçok konuda kiralama sözleşmesi firmalar tarafından herhangi bir ücret ödenmeden iptal edilebiliyor.

Araç kiralama süreci en uygun fiyat garantisi de içeriyor

NoStressPlan, firmalar için başka bir stres unsuru olabilecek olan fiyat konusunda da avantaj sağlıyor. Firmalar, NoStressPlan’in sağladığı aynı sözleşme koşulları ile daha uygun bir operasyonel kiralama teklifi bulursa; LeasePlan Türkiye teklifi, bulunan uygun fiyata göre yenileniyor.

Uygun fiyat garantisi yalnızca www.tiklakirala.com sitesindeki NoStressPlan etiketli kampanyalarda geçerli olacak. LeasePlan Türkiye’nin sunduğu sözleşme şartları, süre, kilometre, varsa peşinat, hizmet detayları, araç markası, araç modeli ve donanımın birebir eşleşmiş olması gerekiyor. Karşılaştırmada ayrıca, operasyonel kiralama firmalarının web sitelerinde aynı tarihte yayında olan teklifleri baz alınıyor. Böylece NoStressPlan, firmaların aynı dönemde en uygun fiyatlı teklif almasını da garanti ediyor.

Yeni hizmet hakkında konuşan LeasePlan Türkiye genel müdürü Türkay Oktay;

“Türkiye operasyonel kiralama sektörüne kazandırdığımız araç kiralama süreci ile ilgili ürünümüzle; ücretsiz erken iade ve en uygun fiyat garantisi gibi avantajlı özellikler sunuyoruz. Yedek araç, bakım, onarım, lastik, hasar yönetimi, vergi yönetimi, muayene, yol yardım gibi tüm operasyonel hizmetleri kapsayan NoStressPlan tekliflerimiz ile firmaların bu alanda yaşayacağı tüm stresi sona erdirmek istiyoruz” dedi.

Leave A Reply

Your email address will not be published.