Avrupalı yeni XMAX 250 ön satışa çıktı, fiyatı belli oldu

Avrupa’da üretilen yeni Yamaha XMAX 250 ön satışa açıldı. Fransa’da üretilen yeni Yamaha XMAX 250 internet üzerinden ön satışa açıldı. Lansmana özel 25 bin 900 TL fiyatla satışa çıkan Yamaha’nın kültleşen efsane scooteri yeniden meraklılarıyla buluşmayı bekliyor. Yeni XMAX 250’nin Türkiye ile buluşmasına özel, stoklarla sınırlı sunulan avantajlı fiyattan, Aralık ayı sonuna kadar ön kayıt yaptıranlar yararlanabilecek. Yeni XMAX 250, Ocak 2019’da ilk sahipleri ile buluşacak.
Yeni XMAX 250 2019 yılı başında Türkiye’ye gelecek

XMAX’in yüksek performanslı ve verimli yakıt tüketimine sahip 250 cc Blue Core motoru, önceki 250 cc tasarımına göre daha güçlü, daha performanslı ve daha şık olma iddiasında.
Aynı zamanda “Akıllı Anahtar” ile anahtarsız çalıştırma sistemi, ABS ve Çekiş Kontrol Sistemi (TCS) teknolojilerine sahip olan ve iki tam kapalı kask için sele altında depolama alanı bulunan yeni XMAX 250, şehir sokaklarında ihtiyacınız olandan daha fazlasını sunmak için tasarlandı.
Yeni XMAX ön siparişe açıldı
XMAX 250’nin tamamen yeni dış görünümünde, bu spor scooter’a güçlü ve kararlı bir görünüm kazandırılmak istendiği görülüyor. Modelin TMAX ile yakın akrabalığını vurgulayan eğimli ikili LED ön farlar ve yeni bir orta far kullanılmış.
YEni XMAX 250 Fransa’da üretiliyor ve TMAX DNA’sına sahip.
Arka gövde ile kuyruk bölümünün keskin ve yukarıya kıvrılmış hatları, saf TMAX DNA’sının güçlü etkisini vurguluyor.

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.