Ayda 2 bin TL taksitle Egea Sedan Easy kampanyası

Otomobil satış kampanyaları kasım ayında hız kazandı. Otomotiv şirketleri birbiri ardına tüketicilere arabalarını satmak için değişik indirimler teklif ederken, düşük faizli kredi kullanımını da özendiriyorlar. Bunlardan beri de TOFAŞ Fiat tarafından başlatıldı. Kampanya içerisinde Fiat Egea Sedan Easy versiyonu kasım ayında 2 bin tl taksitle satın alınabiliyor. Kasım ayında; Fiat Egea ailesi ile Doblo ve Fiorino’nun Panaroma modelleri, 50 bin TL için 24 ay vadeli yüzde 0.69 faizli kredi ile satın alınabiliyor.

Bu kokpit Egea Miror versiyonda standart.

Kampanyada Bursa’da üretilen Fiat Egea sedan, hatchback ve station wagon versiyonları için; 50 bin TL tutarındaki kredi 24 ay vadeli yüzde 0.69 faiz koşuluyla kullanılabiliyor.

2019 model Fiat Egea Sedan Easy 1.4 Fire 95 HP versiyonuna; 15 bin TL tutarında hurda teşviki dahil edildiğinde 31 bin TL peşin ve aylık 2 bin TL taksitle ve 74.45 TL’den başlayan fiyatlarla sahip olunabiliyor.

Fiat’ın avantaj sağlayan aynı kredi ve faiz oranları, ay boyunca 7 kişilik yolcu kapasitesine sahip Doblo Panaroma ve Fiorino Panaroma modelleri için de sunuluyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.