Başkente ilk Maserati

İstanbul showroom’u Kuruçeşme’de olan Maserati, ikinci vitrini için başkent Ankara’yı seçti. Otokoç Otomotiv bünyesindeki Birmot, Tofaş çatısı altındaki FerMas tarafından temsil edilen, İtalyan lüks otomobili Maserati, Birmot Ankara Şubesi’nde satış ve satış sonrası hizmetlere başladı.

Maserati’nin Ankara’da satış ve satış sonrası hizmetlerinin gerçekleşeceği ve açılış töreni geçtiğimiz günlerde yapılan showroom Ankara Koç Kuleleri’nde yer alıyor. Maserati Ankara showroom’unu ilerleyen aylarda Bursa ve Antalya’da açılacak olan showroom’lar takip edecek.

Showroom’un açılışına katılan Koç Holding Otomotiv Grubu Başkanı Cenk Çimen yaptığı konuşmada “Bugün ilk adımını attığımız büyüme stratejimizi önümüzdeki dönemde farklı illerde de sürdüreceğiz” dedi ve sözlerine şöyle devam etti; “Ülkemizin otomotiv endüstrisinde, üretim ve ihracat hacmiyle lider konuma gelen TOFAŞ, 6 farklı markayı başarıyla temsil ediyor. Niş markası olan Maserati ile de farklı segmentlerdeki müşterilerimize hitap ediyor.”

Otokoç Otomotiv adına bir konuşma yapan Otokoç Otomotiv Genel Müdürü Görgün Özdemir ise Otokoç Otomotiv olarak bugün Ankara’daki 8. tesisimizin açılışını gerçekleştiriyoruz. Otomotivin ikon markası Maserati’yi Ankaralı otomobil severlerin beğenisine sunmanın gururunu yaşıyoruz” dedi.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.