Behzat Ç’nin takımına filocu sponsor

behsat Ç gençlerbirliği

 

Yeşil Sahaların Destekçisi Hedef Filo, Gençlerbirliği Spor Kulübü’nün Ulaşım Sponsoru Oldu.

Operasyonel filo kiralama sektöründe faaliyet gösteren Hedef Filo, spora verdiği destek kapsamında Süper Lig’de Ankara’yı temsil eden Gençlerbirliği Spor Kulübü futbol takımının yeni ulaşım ve forma kol reklamları sponsoru oldu.

Türkiye operasyonel filo kiralama sektörünün lider markası Hedef Filo, 1923 yılında Ankara’da kurulan ve Cumhuriyet ile aynı yıl kurulması nedeniyle ‘’Cumhuriyet Takımı’’ olarak da bilinen Gençlerbirliği Spor Kulübü’nün futbol takımı ile ‘’ulaşım sponsorluğu’’ için el sıkıştı.

Hedef Filo, kırmızı – siyahlı takım ile gerçekleştirdiği sözleşme kapsamında 2013 – 2014 sezonunda 12 adet araç tahsisi gerçekleştirerek, ulaşım ve forma kol reklamları sponsoru oldu. İş birliği kapsamında Türk futboluna verdikleri destek ile sektöre öncülük ettiklerini belirten Hedef Filo Yönetici Direktörü Ersan Öztürk; ‘’sporu desteklemek adına Gençlerbirliği ile gerçekleştirdiğimiz sponsorluktan mutluluk duyuyoruz’’ dedi.

Önceki İçerikOcak ayında üretim yüzde 10 düştü
Sonraki İçerik1000 beygirgücüne doğru
Otoajanda.com haber merkezi, konusunda çok deneyimli ve uzman bir ekip tarafından yönetiliyor. Tüm haberler bu ekibin tecrübeli üyelerince edite edilerek, yayınlanıyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz