Beşiktaş’ın yeni transferi Honda modelleri oldu

Yeni sezon için hazırlıklarını sürdüren Beşiktaş Jimnastik Kulübü (BJK), Honda Türkiye ile işbirliğine imza attı. BJK Nevzat Demir Tesisleri’nde düzenlenen imza töreni Honda Türkiye Başkanı Satoru Yamada ve BJK Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Nur Çebi katılımıyla gerçekleşti.

Yapılan iş birliğiyle BJK’li futbolcu ve yöneticiler yeni transferleri olan Honda model araçları kullanacak. Anlaşma kapsamında; Honda, BJK futbol takımı oyuncuları ile üst düzey yöneticilerine Accord, Civic, City ve CR-V modelleriyle 3 sezon boyunca araç desteği sağlayacak.

Beşiktaş Jimnastik Kulübü’nün Yeni Transferlerini Tanıyalım:

Honda Civic

Honda’nın dünya çapında en popüler modellerinden biri olan Civic, tamamen yenilenen 11. nesli ile Beşiktaş’ın yeni yüzlerinden birisi oluyor. Benzinli ve Turbo LPG motor seçenekleri bulunan modelin renk seçenekleri de Beşiktaş için uygun görünüyor.

Daha Fazla Bilgi Almak için Buraya Tıklayabilirsiniz

Honda Accord

10. Nesliyle yollara tekrar çıkan Accord, Executive ve Executive donanım seçenekleriyle D segmentinde rekabet eden oyuncular arasında yer alıyor.

Daha Fazla Bilgi Almak için Buraya Tıklayabilirsiniz

honda city 2021Honda City

Honda Türkiye, uzun yıllar sonra B Sedan segmentindeki oyuncusu City Sedan modelini yeniden oyuna aldı. Beşiktaş için de sahaya çıkacak olan City, ülkemizde Elegance ve Executive adı verilen iki farklı donanım paketiyle satışta.

Daha Fazla Bilgi Almak için Buraya Tıklayabilirsiniz

Honda CR-V

Türkiye’de Japon markalarıyla SUV modellerinin biraraya geldiği ilk modellerden biri Honda CR-V modelidir. İlk kez 1995 yılında satışa sunulan Honda CR-V artık Beşiktaş için kilometreleri geride bırakacak.

Daha Fazla Bilgi Almak için Buraya Tıklayabilirsiniz

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.