Bi-Xenon farlı Egea dönemi başladı

2016 ve 2017 yıllarında Türkiye’nin en çok tercih edilen otomobili olan Fiat Egea,  2018 model yılı versiyonlarında yeni donanım paketleriyle elini güçlendiriyor.

Önceki yıllarda opsiyonel olarak da satın alınamayan donanımlar, 3 bin TL’lik ekstra ödemeyle Egea’yı “Avrupai” yapabiliyor. Hatta 1.6 Egea HB ve Stationwagon versiyonlarda bi-Xenon far teknolojisini de içeren üst paket ile premium keyfi vaat ediliyor.

Artık Egea serisinin Easy ve Easy Plus versiyonlarda ‘Stil Paketi’ opsiyonel olarak satın alınabilecek. 3 bin TL olarak fiyatlanan Stil Paket; krom ön ızgara, ön sis farları, 16 inç alaşımlı jantlar, deri direksiyon ve vites topuzu, arka park sensörü ve hız sabitleyici (Cruise Control) özelliklerini içeriyor.

Fiat Egea’ya sınıf atlatacak donanımlar geldi.

Egea Sedan’a büyük dokunmatik ekran geldi

Yeni model yılı ile birlikte Egea Sedan Urban versiyonlarda LED gündüz farları standart olarak sunulmaya başlandı. Ayrıca Egea Sedan Urban versiyonu ile Hatchback ve Station Wagon Urban Plus versiyonlarında 7 inç’lik dokunmatik tablet ekrana sahip Uconnect bilgi-eğlence sistemi, Apple CarPlay desteği ve geri görüş kamerasını içeren ‘Teknoloji Paketi’ de opsiyonel olarak tercih edilebilir hale geldi. Bu paketin fiyatı 3 bin TL oldu.

Bi-Xenon farlı Egea dönemi başladı

1.6 M.Jet dizel motora sahip Egea Hatchback ve Egea Station Wagon Lounge Plus versiyonlarında ise Bi-Xenon farlar ile 18 inçlik alüminyum alaşımlı jantlar, 3 bin TL’lik fiyata sahip ‘Spor Paketi’ ile satın alınabilecek.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.