BMC’nin yeni kamyonunun tanıtımında kurdelayı Ethem Sancak kesti

Türkiye’nin en büyük ticari ve askeri araç üreticilerinden BMC, yeni kamyon ailesi TUĞRA ile yollara geri döndü. Uzun zamandır merakla beklenen TUĞRA, Almanya Hannover’da gerçekleşen IAA Otomotiv ve Yan Sanayii Fuarı’nda ilk kez dünya sahnesine çıktı. BMC Tuğra kamyon ailesi , İzmirli üreticinin ticari araç pazarına geri dönüşünün ilk adımı olacak.

BMC’nin yeni kamyonunun açılış kurdelasını Ethem Sancak Almanya’da kesti.

TUĞRA’nın tanıtıldığı IAA Hannover Ticari Araçlar Fuarı’nda bir açıklama yapan BMC Yönetim Kurulu Üyesi Taha Yasin Öztürk şunları söyledi:

“BMC TUĞRA, modern, kentli ve şık bir kimliğin temsilcisi. Ön konsol tasarımı, full TFT gösterge, bluetooth ve navigasyon özelliğine sahip 7 inç multimedya, kabin içi saklama alanları, işlevsel sürücü koltuğu, buzdolabı, yataklar, multifonksiyonel direksiyonu ve özel tasarım kabin içi aydınlatmalarıyla, gündüz ve gece her türlü göreve hazır.”

BMC Yönetim Kurulu Üyesi Yasin Öztürk yeni Tuğra’yı anlattı.

2 YORUMLAR

  1. Ağır ticaride açık kapanmış oldu. Bir yiğit yerden kalktı şükür. İnşallah işlerini dahada ileriye götürürler. Yeni serinin çıkması için bayağı bir bekledik, ‘BMC arazisi için satıldı-yandaş’ gibi dezenformasyonlara karşı dilimizin döndiği kadar mücadele ettik. Bugün mutlu ve gururlu gün. Bizlerin güvenini boşa çıkarmadığı için BMC yönetiminine şahsım ve Türk Devleti adına teşekkür etmek isterim. Devleti yücelttikleri için.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz