BMW 3 sonrası şimdi de yeni Audi A4 sahnede

Audi yeni A4 Türkiye’de satışa sunuldu. Dünya genelinde en çok satın alınan Audi modeli olan Audi A4, markanın yeni tasarım diliyle yola çıkıyor. Yeni BMW 3 serisi, Mercedes C serisi rakibi olan yeni Audi A4 PI ve Yeni Audi A4 Avant PI modellerinde; sürücü ve yolcunun akıllı telefonlarından aşina oldukları kullanım kolaylığını sağlayan MMI bilgi-eğlence sistem ile güncellendi. Yeni Audi A4 PI fiyat listesi de açıklandı.

Audi’nin bugüne dünya çapında 7,5 milyon adetlik satışa ulaşarak markanın tarihinde en çok satan modeli olan A4 yenilendi. Bu yıl 25’inci yılını kutlayan modelin 5’inci nesli olan Yeni Audi A4 PI, Türkiye genelindeki Audi Yetkili Satıcılarında 437 bin TL’den başlayan fiyat etiketi ile satışa sunuldu.

Yeni bir tasarım dili ve neredeyse tamamen yenilenen ön yüzü sayesinde, Yeni Audi A4 PI, ilk bakışta daha sportif ve dinamik duruyor. 12 farklı dış renk seçeneğine sahip güncel model, standart hale gelen LED farları ile birlikte alınabiliyor. Yeni modelde bir önceki nesle göre en önemli değişim; bilgi-eğlence sistemin kontrol edildiği Audi MMI ünitesi oldu. 10.1 inçlik ekran, sürücü ve yolculara akıllı telefonlarından aşina oldukları bir deneyim sunuyor.

Yeni Audi A4 PI, Türkiye’de 45 TFSI benzinli, 40 TDI ve 40 TDI quattro dizel olmak üzere 2 litrelik 3 farklı motor seçeneğiyle satışa sunuluyor.

Leave A Reply

Your email address will not be published.