BMW akıllı saatleri geliyor

Lüks otomobil dünyasının önemli markası  BMW, akıllı saat teknolojisiyle yakınlaşmaya karar verdi.

Alman şirket bu alanda yeni bir girişime imza attı. Dünyanın en büyük saat üreticilerinden Fossil Group ile ortaklığa giden Alman devi, özellikle BMW sahiplerinin yüzünü güldürecek akıllı saat geliştirmek için çalışmalara başladı.

Amerikalı Fosil Group. Diesel, Emporio Armani, Kate Spade, Diesel, Chaps ve Michael Kors gibi markaların tasarım ve üretimlerini gerçekleştiriyor. Ayrıca kendi markasıyla da üünler geliştiriyor.

Fossil Group Yönetim Kurulu Başkanı ve CEO’su Kosta Kartsotis, BMW’nin dünyadaki en ikonik markalarından birisi olduğunu belirterek, “Tasarım uzmanlığımızı ve akılı saat yeteneklerimizi dünyanın dört bir yanındaki BMW sevdalılarına ulaştırmak için sabırsızlanıyoruz”  açıklamasını yaptı.

Öte yandan söz konusu akıllı saatin özellikleri ve çıkış tarihi ile ilgili ayrıntılar henüz ortada yok. Ancak saatin ConnectedDrive özelliğine sahip BMW araçlarıyla entegre bir şekilde çalışmasına kesin gözüyle bakılıyor.

BMW ile Fossil Group arasındaki ortaklık 2023 yılına kadar sürecek. Bakalım ilk BMW temalı akıllı saati ne zaman göreceğiz?

Türkiye’deki bir şirket geliştirdi: Her sürücüye “yerli” Kopilot geliyor

Leave A Reply

Your email address will not be published.