Boğaziçi mühendislik “Yılın Otomotiv Şirketini” açıkladı

2018 yılının sonuna gelirken, Yılın “En” ile başlayan ödülleri de sahiplerini bulmaya başladı. Bunlardan en son açıklananı ise Bogaziçi Üniversitesi Mühendislik Kulübü’nden geldi. Türkiye otomotiv sanayi devlerinden Oyak Renault, Türkiye’nin en eski öğrenci kulübü olarak bilinen Boğaziçi Üniversitesi Mühendislik Kulübü’nün kariyer etkinliği “Management Study with Executives (MSE) 2018” kapsamında organize edilen Boğaziçi İş Dünyası Ödülleri’nde “Yılın Otomotiv Şirketi” seçildi.

Bursa Oyak Renault fabrikalarında üretilen yeni Megane Sedan 35 ülkeye ihraç ediliyor.

Üyelerin ve mezunların oylarıyla belirlendi

Boğaziçi İş Dünyası Ödülleri her yıl “Management Study with Executives” (MSE) iş dünyası, yöneticilik ve liderlik konferansı dahilinde; üyeler ve mezunlar arasında yapılan anketler sonucunda belirleniyor. Hem birey, hem de kurum özelinde 16 farklı kategoride yapılan ve halka açık düzenlenen anket sonucunda; Oyak Renault, “Yılın Otomotiv Şirketi” kategorisinde birinci oldu.

Ödülü Oyak Renault Genel Müdürü Antoine Aoun aldı

10 Aralık’ta Boğaziçi Üniversitesi Albert Long Hall’da gerçekleştirilen etkinlik kapsamında ödülü Oyak Renault Genel Müdürü Antoine Aoun aldı.

Management Study with Executives (MSE), Boğaziçi Üniversitesi Mühendislik Kulübü’nün bu yıl sekizincisini düzenlediği; üç gün boyunca katılımcıların yönetici olma yolunda atılması gereken adımları alanında uzman insanlardan öğrenebildiği ve birebir sorularını yöneltme imkan bulduğu, Türkiye’nin en prestijli kariyer etkinliklerinden biri olma özelliğini taşıyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.