Brisa’da iki yeni üst düzey atama

Sabancı şirketi, Koç Grubu şirketinden transfer etti.

Sabancı Holding ve Bridgestone Corporation iştiraki Brisa, 1 Temmuz 2024 itibariyle Brisa Pazarlama ve Uluslararası Pazarlar Genel Müdür Yardımcısı Evren Güzel’in, Temsa Skoda Ulaşım Araçları Genel Müdürü olarak atanmasını takiben yeniden yapılandı. Pazarlama Direktörü pozisyonuna Burcu Cihan Uluslararası Pazarlar Direktörlüğüne Kemal Yılmaz getirildi.  Yılmaz ve Cihan görevlerini CEO Haluk Kürkçü’ye bağlı olarak sürdürecekler.

Brisa’nın yeni Pazarlama Direktörü Burcu Cihan oldu

ODTÜ İşletme mezunu olan Burcu Cihan, Koç Üniversitesi’nde Executive MBA ve MIT&Colombia İşletme Okulu’nda Dijital İşletme Yüksek Lisans programlarını tamamladı. Koç Grubu’nda 20 yılı aşkın bir süre pazarlama alanında çeşitli görevlerde bulunduktan sonra, son olarak 2021-2024 yılları arasında OPET Pazarlama Direktörlüğü görevini yürüttü.

 6 Haziran 2024 tarihi itibarıyla Brisa bünyesine katılan Cihan, Brisa’nın yeni Pazarlama Direktörü olarak atandı. Burcu Cihan iç pazara yönelik tüm pazarlama faaliyetlerini yönetecek. Bu kapsamda Pazarlama Mükemmelliği, Kanal Geliştirme ve Müşteri Deneyimi, Marka Yönetimi ve Dijital Pazarlama, Saha Mühendisliği, Ticari Ürünler ve Tüketici Ürünleri Pazarlama bölümleri doğrudan Burcu Cihan’a rapor edecek.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.