Büyük 301 operasyonu tamamlandı

VW-Golf-GTI

Filo kiralama şirketleri arasındaki araç yenileme rekabetinde ipi Peugeot Türkiye göğüsledi. Peugeot Türkiye, filo kiralama şirketi Garenta’ya 1.250 adet 301 satış ve teslimatı gerçekleştirdi. Filo kiralama şirketi, son yılların en büyük araç teslimatları arasında yerini alan Peugeot 301 modelleriyle araç parkını yeniledi.

Garenta 1.250 adet Peugeot 301 alımıyla araç parkını 31.600 adede yükselttiğini açıkladı. Peugeot, söz konusu 301 teslimatıyla Mayıs ayı kümülatif satışlarında segmentin zirvesine yerleşti.

301 operasyonunun tarafları, teslimat töreninde buluştu.

Peugeot Türkiye Genel Müdürü İbrahim Anaç, büyük filo araç satışıyla ilgili bir değerlendirme gönderdi:“Garenta’ya teslim etmiş olduğumuz 1.250 araç; araçlarımıza, hizmet ağımıza ve iş yapma şeklimize olan güvenlerini göstermektedir. Garenta ile farklı müşteri segmentlerine ulaşacak ve yeni fırsatlar yakalıyor olacağız. Amacımız filo pazarında büyümek ve en iyi B2C şirketi olmak üzere becerilerimizi daha da geliştirmek.” dedi.

 

Önceki İçerikKendi kendine giden otomobile Türkiye hazır mı?
Sonraki İçerik750 hp Maxi Megane Turbo ve daha fazlası
Otoajanda.com haber merkezi, konusunda çok deneyimli ve uzman bir ekip tarafından yönetiliyor. Tüm haberler bu ekibin tecrübeli üyelerince edite edilerek, yayınlanıyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz