Çeklerin yeni Scout’u geliyor!

Çek otomobil üreticisi Skoda, Karoq serisini genişletiyor: yeni Skoda Karoq Scout 2018 Paris Motor Show’da ilk kez sergilenecek. Tüm Skoda Scout modellerinde olduğu gibi, Karoq Scout da standart olarak dört tekerlekten çekiş sistemi ile birlikte geliyor.

Skoda Karoq, Octavia Scout ve Kodiaq Scout gibi dört tekerlekten çekiş sistemine ek olarak güçlü arazi tasarımı ile offroad potansiyelini vurguluyor. Arazi paketi ile, Karoq Scout yolların bittiği yerde tamamen hazır hissini güçlendiriyor.

Performanslı motorlar

Kompakt SUV’un temsilcisi Karoq Scout için 3 verimli ve çevre dostu motor sunuluyor. 7 vitesli DSG ile birlikte 110 kW (150 hp) 1.5 TSI benzinli motora ek olarak, iki dizel motor bulunuyor; 110 kW (150 hp) 2.0 TDI, manuel 6 vitesli şanzıman ile birlikte yola çıkıyor. 7 ileri DSG bir opsiyon olarak yer alıyor. En güçlü Skoda Karoq Scout, 2.0 TDI 140 kW (190 hp) standart olarak 7 ileri DSG ile yola çıkıyor.

Off-road karakter

Krom ve gümüş renkli gövde ekipmanları 18 inç ‘Braga’ alaşım jantlar Karoq Scout’u sağlam bir görünüme taşıyor. Bir seçenek olarak, ayrıca antrasit 19 inç ‘Krater’ alaşım jantlar da sunuluyor. İç mekanda, koltuklar siyah-kahverengi kontrast dikişlerle yeni tasarlanmış stile sahip. Tüm koltuklar Scout yazı işlemeli. Çok fonksiyonlu deri direksiyon, çelik pedallar ve ortam aydınlatmasını içeren bir LED paketi, geniş kapsamlı Scout standart ekipmanı tamamlıyor.

Karoq Scout

Sürücüler, Karoq Scout’un Sanal Kokpitini kendi ihtiyaçlarına göre ayrı ayrı yapılandırabiliyor. Sürüş modu seçimi bir off-road ayarı sunuyor. LTE modülü ve Wi-Fi hotspot sayesinde, Karoq’ta sürekli ‘çevrimiçi’ ortam bulunuyor.

Gerçek bir Skoda olan Karoq Scout, ‘Simply Clever’ çözümlerine sahip; Tam olarak kapanma fonksiyonlu isteğe bağlı elektrikli bagaj kapağı, bir düğmeye basılarak veya açık kapağa hafifçe çekilerek açılıp ve kapanıyor; istek üzerine, arka tamponun altındaki sanal pedal, beşinci kapının basit bir ayak hareketi ile açılmasını sağlıyor. Skoda, değişken bir zemin sunuyor; Ön koltuklar ve orta konsoldaki depolama ağları, sürücünün yanında küçük bir değişiklik ve otopark jetonları ve çoklu ortam aygıtları için tutucu gibi günlük sürüşü kolaylaştıran detay alanlara sahip.

Leave A Reply

Your email address will not be published.