Özgür Maraş ile Garenta’nın yolları ayrıldı

Bünyesinde Kia, bulur.com, Garenta, Praticar, ikinciyeni.com gibi birimler bulunduran Çelik Motor’da genel müdür olarak görev yapan Özgür Maraş, kasım ayı itibariyle görevinden ayrıldı.

Özgür Maraş, 1 Ağustos 2016 tarihinden bu yana genel müdürlük görevini yürütüyordu. Maraş, dostlarına gönderdiği veda mektubunda şu dileklerine yer verdi:

“Kia distribütörlüğü yanında ikinciyeni.com, Garenta, Bulur, Practicar, Moov gibi digital ürün ve girişimlerimiz ile sektörde farklı yere sahip olduğunu düşündüğüm Çelik Motor şirketimizin bunda sonra da sizlerin de desteğiyle çok daha iyi yerlere geleceğine inancım tam.”

Garenta Genel Müdürü Özgür Maraş

Özgür Maraş kimdir?

Garenta & ikinciyeni markalarından sorumlu Genel Müdür olarak görevine devam edecek olan Özgür Maraş, 1991 yılında ODTÜ Endüstri Mühendisliği bölümünden mezun olmasının ardından bankacılık sektöründe üst düzey görevler üstlendi. 1 Ağustos 2016 tarihinde Çelik Motor Genel Müdürü olarak atanmadan önce 2007-2013 yılları arasından Yapı Kredi Bank Amsterdam NV ve 2013-2016 yılları arasında da Yapı Kredi Leasing şirketlerinin Genel Müdürü olarak görev yaptı. Evli ve üç çocuk babası olan Özgür Maraş, İngilizce biliyor.

Kia’ya yeni genel müdür Doğuş’tan geldi

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz