Cenevre AutoShow 2019: Aile büyüyor 2 yeni Corolla daha

Toyota yeni Corolla 2019 Cenevre Otomobil Fuarı’nda iki yeni versiyonu günyüzüne çıkaracak. Corolla GR Sport ve Corolla Trek versiyonlarla birlikte yeni Corolla ürün gamı genişleyecek. Yeni Corolla GR Sport, Toyota’nın Avrupa’daki GR Sport ürün gamına katılacak ikinci model olacak.

Corolla GR Sport

Toyota Cenevre’de ayrıca GR Supra, GR Supra GT4 konsepti, AWD-i teknolojisine sahip Prius ve yeni Aygo’nun iki özel versiyonunu da sergileyecek.

hibrit motorla gelecek

Hatchback ve Touring Sports modellerinde 1.8 veya 2.0 hibrit motorlarla sunulacak Corolla GR Sport; koyu krom siyah yeni ön panjur, yan eşikler ve arka difüzör detaylarla performansın altını çiziyor. Bu versiyonda özel tasarlanan 18 inç alaşım jantlar, arka koyu camlar, sis lambaları, LED farlar ve iki tonlu renge sahip dinamik gri renk de yer alıyor.

Corolla GR Sport’un kabininde modele özgü detaylar dikkat çekici; deri parçalara sahip siyah kumaş spor koltuklar ve opsiyonel olarak deri döşemeler tercih edilebiliyor. Direksiyon ve vites kolunda siyah ve kırmızı dikişler sportif tasarımı daha da ileriye taşıyor.

Trek bisiklet ve Toyota mobilite işbirliği

Corolla Trek

Toyota’nın Cenevre’de tanıtacağı diğer model Corolla Trek; Touring Sports modellerinde 1.8 veya 2.0 litre hibrit motor seçenekleri ile yer alacak. Avrupa C segmentinde, crossover tarzı araçlara artan ilgiyi yansıtacak olan Corolla Trek, Trek bisikletleri ve Toyota arasındaki işbirliğinin bir ürünü olarak öne çıkacak. Bu birliktelik, iki markanın tamamlayıcı mobilite çözümlerini sunarken çevreye verdiği benzer değeri ortaya koymasını da sağlayacak.

Aktif yaşam tarzına sahip aileleri hedefleyen Corolla Trek, standart modele göre 20 mm daha fazla sürüş yüksekliğine sahip. Farklı crossover tarzını önde ve arkadaki alt korumalar; özel 17 inç alaşım jantlar, arka koyu camlar, sis lambaları ve LED farlarla ortaya koyacak. Corolla Trek’in kabininde ise, 7 inç TFT bilgi-eğlence ekranı, modele özgü iki tonlu koltuklar ve ahşap dekoratif kaplamalar yer alacak.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz