Civic 40 bin, CR-V 80 bin lira krediyle

VW-Golf-GTI

Honda Civic ve CR-V modeli için kredi kampanyası Mayıs ayında da devam ediyor. Honda, kampanya dahilindeki modellerinde 80 bin TL’ye kadar kredi kullanımına yüzde 0,95 faiz oranı ile 12 ay taksit imkânı sağlıyor.

Mayıs ayında kampanya kapsamında Honda Civic modelleri için 40 bin TL’ye kadar kredi, CR-V modeli içinse 80 bin TL’ye kadar kredi kullanımına yüzde 0,95 faiz oranı ile 12 ay taksit imkânı.

Honda Civic Sedan’ın Elegance benzinli, ECO ve dizel versiyonlarında 25 bin TL’ye kadar kredi imkânı yüzde 0,95 faiz oranı ve 12 taksit seçeneği.

Kampanya dâhilinde Executive modellerde ise aynı faiz oranı ve taksit sayısı ile 40 bin TL’ye kadar kredi kullanılabiliyor. Honda Civic Sedan modelinin Elegance benzinli versiyonu için Mayıs ayı boyunca 119 bin 900 TL’lik başlangıç fiyatı da devam edecek.

Önceki İçerikDünya devinin zirvesinde bir Türk
Sonraki İçerikYeni Superb 3 gün sonra buz üzerinde ortaya çıkacak
20 yıllık gazeteci ve görsel yönetmen. Akşam Gazetesi'nde uzun yıllar otomotiv sayfalarının tasarımını yönetti. Kuruluşudan bu yana otoajanda.com ile çalışıyor. Otomotiv haberciliği ve görsel yönetmenlik uzmanlık alanları arasında başta geliyor. Uzun otomobil yolculukları, test sürüşleri en önemli hobileri arasında.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz