Doblo, artık arkasını da görecek

Ticari araç pazarındaki daralma ve yeni modellerin hazırlıkları, mevcutların elini güçlendirmeyi zorunlu kılıyor. Rekabette elini güçlendirmek isteyen Fiat Doblo’nun yenilenen Premio Plus donanım seviyesinde geri görüş kamerası artık standart.

120 HP’lik 1.6 lt Multijet dizel ve 95 hp’lik 1.4 lt benzinli motor seçenekleriyle satılan Doblo; “Premio Plus” donanım seviyesi ile yeni bir ekipman paketini devreye alıyor. Fiat Doblo’nun “Premio Plus” donanım seviyesinde standart olarak yer alan geri görüş kamerası, Doblo Combi’nin “Premio” donanım paketinde sadece 1.000 TL’ye opsiyon olarak satın alınabiliyor.

Yeni paketin adı Premio Plus

Ayrıca, Doblo Cargo’nun 3.500 TL ekstra ödemeyle alınabilen Lux Teknoloji Paketi’nde yer alan deri direksiyon simidi, vites topuzu, el freni körüğü, 5 inçlik dokunmatik multimedya sistemi, Türkiye haritalı Uconnect navigasyon donanımlarına arka park sensörü ve geri görüş kamerası da dahil oldu.

Fiat Doblo Ailesi’nde sunulan ABS, EBD, sürücü ve yolcu ön hava yastığı, yan hava yastıkları, yokuş kalkış desteği, ESP, ESC, ASR, MSC, ısıtmalı ön koltuklar, deri direksiyon ve vites topuzu, hız sabitleme, otomatik iklimlendirme kontrollü klima, 5 inç boyutunda dokunmatik ekranli Uconnect multi medya sistemi, navigasyon, Bluetooth, USB ve AUX bağlantılı müzik sistemi gibi önemli teknoloji, güvenlik ve konfor donanımları ile binek otomobil konforu sunuyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.