Dormen’e yeni görev

Geçtiğimiz beş yıl Castrol Bağımsız Devletler Topluluğu, Türkiye ve Orta Asya Bölgesi Direktörlüğünü yürüten Ömer Dormen’in yeni görev alanı belli oldu. Dormen, Castrol’ün Hindistan Genel Müdürlüğü’nün yanı sıra Hindistan ve Güney Asya Bölgesi Direktörlüğü’nü de üstlendi. 30 yılı aşkın süredir madeni yağlar alanında çeşitli pozisyonlarda çalışan Dormen, ayrıca Castrol’ün Hindistan borsasına kote olan şirketi Castrol India Limited’in Yönetim Kurulu üyeliğine de getirildi.

1 Ekim tarihinden itibaren yeni görevine başlayacak olan Dormen, Castrol’ün dünyadaki 3 büyük ülkesinden birinin faaliyetlerinin başına geçmiş olacak.

Hindistan’da pazarın lideri konumundaki Castrol’ün, ülkede 3 üretim tesisi bulunuyor.

Castrol Hindistan Başkanlığı görevini üstlenen Ömer Dormen iş yaşamına 1985 yılında Castrol’ün Türkiye dağıtıcısı olan Türkpetrol’de başlamıştı.

Önceki İçerikSkoda’nın yaz karnesi
Sonraki İçerik500X’e yaz fırsatı
20 yıllık gazeteci ve görsel yönetmen. Akşam Gazetesi'nde uzun yıllar otomotiv sayfalarının tasarımını yönetti. Kuruluşudan bu yana otoajanda.com ile çalışıyor. Otomotiv haberciliği ve görsel yönetmenlik uzmanlık alanları arasında başta geliyor. Uzun otomobil yolculukları, test sürüşleri en önemli hobileri arasında.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz