EICMA 2019 Yamaha yenilikleri

2020 modellerini Milano’da düzenlenen Eicma 2019 salonlarında Yamaha Motor, yeni ve yenilenen motosikletlerini meraklıları ile buluşturdu. Yamaha 2020 modellerden seçmeler…

Yeni TMAX Tech MAX, en yüksek teknik özelliklere sahip sport scooter… Yüksek seyir hızı için daha güçlü tork ve uzun mesafeli yolculuklar için yeni bir 560 cc motor ile donatıldı. Hafif şasisi ile kalabalık şehir sokaklarında gezinmek için de seçenekler.

Yepyeni Tricity 300 ile Urban Mobility segmentinde üç tekerlekli çözüm önerisi.İkili yatabilen ön tekerlekler, viraj alma için ekstra yol tutuşu vaat ediyor ve hafif gidon ile dar boyutları, sıkışık caddelerde ilerlemeyi kolaylaştırıyor. Her durduğunuzda otomatik Tilt-lock Assist System denge korumaya yard ediyor. 300 cc Blue Core motor ekonomik yakıt tüketimine imza atıyor.

 

 

MT-25 agresif yeni görünüm ile her zamankinden daha fazla MT özelliği taşıyor. Daha agresif kafa tasarımı, yeni ters amortisörler ve yeniden tasarlanan geniş yakıt deposu, MT ailesi görünümünü vurgulayor.

 

Performans odaklı teknolojisiyle güçlü yeni bir tarza sahip olan yeni nesil MT-25, büyük motosiklet statüsünü hafif model çeşitliliğiyle birleştirme iddiasinda.

Ve yeni YZF-R1. En sofistike motor ve şasi teknolojisiyle ortaya çıkan yeni YZF-R1, Yamaha’nın en üst düzey supersport motosikleti…

 

Yeni nesil LED farlar ve yeniden şekillendirilen LED lambalar, bu motosikletin duruşuna güç katıyor. Yeni Fren Kontrolü (Brake Control, BC) ve Motor Freni Yönetimi (Engine Brake Management, EBM) sistemleri ile kontrol tam olarak sürücüye kalıyor.

Yeni Tracer 700 : Neredeyse her sürüş tarzına yönelik gelişmiş performans, daha fazla konfor ve daha dinamik bir stil sunmak için radikal bir şekilde yeniden tasarlandı ve geliştirildi.

 

Agresif yeni yüzü ve daha belirgin tarzıyla yeni Tracer 700, her sürüşte yüksek adrenalin vaadediyor. Mesai sonrası veya hafta sonunda, bu dinamik Sport Tourer, performansı ve hafifliğinin sağladığı çeviklik ile haftanın 7 günü sürücüsünün yanında.

 

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.