Erkek mücevheri “Kûfî” için Maserati ile Monan buluşması

Lüks mücevher markası Monan ve lüks otomobil markası Maserati, erkeklere özel tasarlanan “Kûfî” koleksiyonu için bir araya geldi. Monan Jewelry’nin erkekler için tasarladığı ilk mücevher koleksiyonunun tanıtıldığı özel etkinliğe katılan davetliler, İtalyan pilotlar Vittoria Piria ve Lucio Da Zanche eşliğinde, iki adet Maserati Levante ile test sürüşü de gerçekleştirdi.

Monan, Müge Onan imzasını taşıyor.

Etkinliğe, Eda Taşpınar, Jülide Önengüt, Seval Bahçıvan, Gül İrepoğlu, Feyzan Top, Nastassia Coşkunseven, Kardelen Acar, Katerina Ekşioğlu, Elif İnci Aras’ın da aralarında bulunduğu iş ve cemiyet hayatının tanınmış isimleri katıldı.

Maserati ile Monan buluşmasına Eda Taşpınar’da katıldı

Daha önce; “Once Upon a Time / Evvel Zaman İçinde”, “Black Kingdom / Siyah Krallık”, “Ode To Colors / Renklere Saygı” ve “Comtemporary Ottoman / Çağdaş Osmanlı” gibi koleksiyonlara imza atan Monan, Kûfî ile ilk kez erkeklere özel bir mücevher koleksiyonu tasarladı.

Monan Kufi Koleksiyonu

İsmini; dik ve sert köşelerden meydana gelen, geometrik çizgilerin oluşturduğu, Arap coğrafyasının en eski yazı sanatları arasında gösterilen Kûfî’den alan koleksiyonda; Kûfî’nin keskin, modern ve cüretkar estetiğe sahip yapısı, mücevher ile bir araya geldi. Koleksiyon; love (aşk), power (güç), peace (huzur) kelimelerinin mücevhere işlenmesiyle oluşuyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.