Fatih Sultan Mehmet köprüsünden geçebiliyor

Renault Master Kısa Şasi Panelvan, Renault hafif ticari araç ürün yelpazesinin yeni ürünü olarak yollara çıkıyor. Bugüne kadar minibüs, kamyonet ve panelvan versiyonlarıyla müşteriye ulaşan Master modeli için yeni bir seçenek daha sunuluyor. 8 ve 9 metreküplük alternatifleri olan kısa şasi Master Panelvan, İstanbul’da bulunanlar açısından Fatih Sultan Mehmet Köprüsü’nden geçebilme yönetmelik standartlarına uygunluğuyla dikkat çekiyor. Bilindiği gibi birçok ticari araç İstanbul’da iki kıta arasındaki geçişlerde ancak 3. köprü olan Yavuz Sultan selim Köprüsü’nü kullanabiliyor.

Yeni 2.3 dCi 130 bg Euro 6 dizel motoru ile maksimum 320 Nm tork üreten Master Panelvan, 7,7 ve 7,8 litre değerler ile düşük yakıt tüketimi sunuyor. Master Panelvan, sağlamlığı ve işlevselliği yansıtan tasarımının yanı sıra ferah ve konforlu bir kabine sahip.

Renault Master Kısa Şasi Panelvan

Yüksek güvenlik donanımları

Renault Master Kısa Şasi Panelvan, ABS, Acil Fren Destek Sistemi (AFU), Elektronik Denge Sistemi (ESP), Yokuş Kalkış Destek Sistemi, Römork Savrulma Önleyici, Extended Grip (Yol Tutuş Desteği) ile yola çıkıyor. Ayrıca, Sürücü Hava Yastığı, darbe emici yan koruma barları,ön ve arka disk frenler gibi önemli güvenlik donanımlarını standart olarak müşterilerinin beğenisine sunuyor.

Renault Master Kısa Şasi Panelvan

Renault Master Kısa Şasi Panelvan standart donanım listesinde birçok konfor seçeneği bulunduruyor; USB ve bluetooth bağlantılı radyo, direksiyondan kumandalı müzik sistemi, elektrikli ve ısıtmalı yan aynalar, elektrikli ön camlar, uzaktan kumandalı merkezi kilit, yol bilgisayarı, 180° açılır kanatlı arka kapı, 16’’ kapaklı metal jantlar ve stepne gibi donanımları standart ekipmanlar arasında yer alıyor. Müşteriler ayrıca sis farı, hız sabitleyici, otomatik yanan far, yağmur sensörü, klima ve ön yolcu hava yastığı gibi opsiyonlar edinebiliyor. Kısa şasi Renault Master Panelvan, 103.100 TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor.

Leave A Reply

Your email address will not be published.