Fermas’ta şok ayrılık!

Dünyanın en lüks spor otomobilleri arasında yer alan Ferrari ve Masareti'nin Türkiye distribütörlüğünü yürüten TOFAŞ şirketi FERMAS 'ta genel müdür değişikliği.

Fermas'ın 9 yıldır genel müdürlüğünü yürüten ve aynı zamanda tanınmış iyi bir DJ de olan Ferhat Albayrak, bugün itibariyle görevinden ayrıldı.

Albayrak'tan boşalan genel müdürlük görevine ise aynı şirkette Satış Sonrası Hizmetler'in başındaki Sinan Saip Bel getirildi.

Şirketten yapılan açıklama şöyle:

Fer Mas’da görev değişikliği

 ofaş Türk Otomotiv Fabrikası A.Ş. çatısı altında Ferrari ve Maserati markalarının satış ve satış sonrası hizmetini yürüten Fer Mas’da, Temmuz 2014 itibarıyla bir görev değişikliği gerçekleşiyor.

9 yıl boyunca Fer Mas içinde çeşitli görevlerde bulunan Ferhat Albayrak, 30 Haziran 2014’te Şirket Müdürlüğü görevini Sinan Saip Bel’e devrediyor. 

Daha önce uzun yıllar Fer Mas Satış ve Pazarlama Müdürü olarak görev alan ve başarılı çalışmalarının ardından 2013 yılında Şirket Müdürlüğü’ne atanan Ferhat Albayrak’ın, kariyerini farklı bir yönde değerlendirme kararıyla görevini devrettiği Sinan Saip Bel, şirkete ilk olarak 2009 yılında Servis Müdürü unvanıyla atandı.

2012 yılından bu yana Fer Mas Satış Sonrası Müdürü olarak çalışan Bel, Orta Doğu Teknik Üniversitesi’nde Makine Mühendisliği eğitimi aldı. 2003 yılından bu yana da otomotiv sektöründe çalışan, İngilizce ve İtalyanca bilen Bel, evli ve bir çocuk babasıdır.

Tofaş Ailesi olarak Ferhat Albayrak ve Sinan Saip Bel’e çalışma hayatlarında başarılar diliyoruz.

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.