Fiat Connect uygulaması artık tüm Egea paketlerinde standart!

İçerik olarak birbirinden bağımsız görünse de paralel şekilde büyüyen otomotiv ve teknoloji endüstrisi tüketicinin karşısına ergonomik ürünlerle çıkıyor. Günümüzde otomobil modellerinde yer verilen teknolojik ürünler kullanıcı için bir yardımcı pilot niteliği taşıyor. Bu ürünlerden birisi de “Fiat Connect”. Fiat’ın 5 yılı aşkın bir süredir yatırım yaptığı bağlanabilirlik teknolojisi olan “Fiat Connect” uygulaması tüm Egea ailesinde standart hale geliyor.

Daha iyi ve güvenli bir araç deneyimi yaşanması için tasarlanan Connect; kaza anında alınan çarpışma verisiyle ilgi merkezine anında uyarı iletebiliyor ve Müşteri İlgi Merkezi kullanıcıyı arıyor. Talebi doğrultusunda ambulans hizmeti gönderilebildiği gibi; kullanıcıya ulaşılamaması durumunda otomatik olarak aracın bulunduğu konuma ambulans hizmeti sağlanıyor. Fiat, bugüne kadar 62 vakada proaktif ambulans yönlendirmesi gerçekleştirerek, desteğe en çok ihtiyaç duyulan anlarda kullanıcıların yanında oldu.

Rekortmen ailenin yenisi Egea Hibrit ile Çanakkale Köprüsü geçildi

FIAT YOL ARKADAŞIM Connect can kurtardıFiat Egea ailesinin tamamında standart olan Connect uygulaması, kullanıcılarına aynı zamanda;

  • Araç Lokasyonu,
  • Lastik Durumu,
  • Uzaktan Kapı Açma Kapama,
  • Bagaj açma,
  • Çekilme Uyarısı,
  • Kaza Riski Yüksek Nokta Bildirimi,
  • Hız ve Mesafe Limiti,
  • Araç Arıza Araması,
  • Araçtan İnemeden Akaryakıt ödeme özelliği,
  • Yakıt ve Akü Durum Bilgisi gibi fonksiyonları da sunuyor.

Ayrıca kasko poliçelerinde “Akıllı Fiyatlandırma” dönemini başlatan Fiat, Connect Kasko uygulamasıyla sürüş puanı ve kullanılan güne göre Fiat sahiplerini ilave faydalarla buluşturuyor. Kullanıcılarına temassız ödeme kolaylığı sağlayan Connect, aynı zamanda otopark lokasyonlarına olan uzaklık, boş kapasite bilgisi ve fiyat tarifesi bilgilerini de sunuyor. Bununla birlikte olası kritik arıza söz konusu olduğunda, Fiat Müşteri İlgi Merkezi sürücüyü seyahatin tamamlanmasına paralel arayarak aracı ile ilgili yapması gerekenleri telefonda aktarıyor gerekli durumlarda acil yol yardım ve çekici desteği veriyor.

Müşteri ihtiyaçlarının odak noktaya alınmasıyla Tofaş’ta geliştirilen Fiat Connect uygulaması, Apple Store ve Google Play Store üzerinden indirilebiliyor. Temmuz ayından itibaren satın alma tercihlerini Egea Ailesi’nden yana kullananlar, “Connect”li araçlarını teslim alırken, sadece 399 TL’lik aktivasyon bedelini karşılıyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.