Ford Grand C-Max test sürüşü

Beş kişilik versiyonu 85 bin 780 TL’den başlayan fiyatlarla alıcı bulan C-Max’in yedi kişilik Grand C-Max versiyonu yalnızca Titanium donanım seviyesinde satın alınabiliyor. 1.5 lt benzinli motorun yanında Grand C-Max’in 1.5 litrelik dizel motora sahip versiyonu da mevcut. 1.5 litrelik benzinli motoru 182 beygir güç ve 240 Nm tork üreten Grand C-Max’i, 6 ileri otomatik şanzıman ile satın alabilmek için 123 bin 320 TL’yi gözden çıkarmak gerekiyor.

Dizel Grand C-Max’in fiyatı

Ford Grand C-Max’in dizel motor tarafında bulunan 1.5 TDCi motor tercihe göre 6 ileri manuel ya da 6 ileri PowerShift otomatik şanzıman ile tercih edilebiliyor. 120 beygir güç ve 300 Nm tork üreten dizel motorlu bir Grand C-Max sahibi olmanın bedeli ise 123 bin 885 TL. Tabi, otomatik şanzıman tercihinde bu fiyat 20 bin TL kadar daha yukarı çıkıyor.

Ford Grand C-Max Titanium’da Trend donanımındaki özelliklere ek olarak kayar arka kapılar, metal tavan çıtalar, üçüncü sıra koltuklar ve kolay geçiş sistemi ve arka koltuk emniyet kemeri uyarısı bulunuyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.