Geleceğe Dönüş’ün efsane otomobili İstanbul’a geliyor

1985 yılında gösterime giren ve kült filmler arasında yerini alan Geleceğe Dönüş (Back to the Future) filmi ilerleyen yıllarda iki devam filmiyle sinema tarihindeki yerini sağlamlaştırdı. Marty McFly (Michael J. Fox) ve Dr. Emmet Brown’ın (Christopher Lloyd) zamanda yaptığı yolculukları ve başlarına gelen olayları izlediğimiz üç film boyunca ikilinin bir de önemli rol arkadaşı vardı; zaman makinası görevi gören otomobil DeLorean DMC-12. Önemli maceralara atılan bu üçlüden Fox ve Lloyd’u ülkemizde göremedik ancak DeLorean’ın İstanbul Autoshow 2017 kapsamında İstanbul semalarına inecek olması özellikle filmin tutkunlarını heyecanlandırmaya yetti.

2017 İstanbul Otomobil Fuarı ne zaman açılıyor?

Otomotiv dünyasının en büyük buluşmalarından biri olan İstanbul Autoshow 2017, 21 Nisan günü kapılarını otomobil severlere açacak. Birbirinden yeni modelleri göreceğimiz fuar, farklı etkinliklere de ev sahipliği yapacak. İşte bu etkinliklerden biri de DeLorean’ı ağırlayan Generali Sigorta standında gerçekleştirilecek. Efsane otomobili fuar boyunca ziyaret edip yakından görmek mümkün.

2016 İstanbul Autoshow’da KITT rüzgarı esmişti

Generali, geçmiş yıllarda dünyanın birçok ülkesinde popüler olmuş televizyon dizisi Kara Şimşek’in – KITT’ini 2015 yılında Autoshow fuarına konuk etmişti.

2017 İstanbul Otomobil Fuarı, 30 Nisan gününe kadar ziyaret edilebilecek.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.