Genesis bağımsızlığını kazandı

Hyundai, gelişiminde yeni bir sayfa açıyor. Lüks segmentte rekabet eden Hyundai Genesis, yoluna bir marka olarak devam etmeye hazırlanıyor.

Genesis markası, Hyundai’nin gelişen imajına da yardımcı olacak. Hızla büyüyen küresel pazardaki payını ve başarısı artırmayı hedefleyen Hyundai, 2020 yılında 6 yeni lüks modeli Genesis markası altında satışa sunacak.

Avrupalı lükslerin karşısına çıkmaya hazırlanan Genesis, kalite algısıyla konforu bir araya getirecek.

Konuyla ilgili açıklama yapan Hyundai Motor Company Başkan Yardımcısı Euisun Chung, “Genesis markasını, yenilikçi çözümlerle farklı bir deneyim yaşamak isteyen kullanıcılar için oluşturduk. Genesis, üst seviyedeki beklentileri karşılayacak ve insan merkezli marka stratejimizle dünya çapında pazar lideri olmak için varlığını sürdürecek” dedi.

Genesis’in kendine has kanatlı amblemi markanın da logosu olacak. Lüks markanın model serisi “G” harfiyle isimlendirilecek. Örnek olarak vermek gerekirse yeni modeller Genesis G90, G80 ve G70 olarak adlandırılacak.

Genesis ilk olarak Kore, Çin, Orta Doğu ve Kuzey Amerika pazarlarında yollara çıkacak. Daha sonra ise Avrupa’ya doğru gaza basacak.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.