Gladyatörler ödüllerine kavuşacak

Otomotiv Distribütörleri Derneği (ODD) markaların satış ve iletişim başarılarını ödüllendirmeye devam ediyor. Bu yıl 6’ıncısı düzenlenecek olan ODD Gladyatörleri gecesinin hazırlıkları şimdiden başladı. Ödül gecesi bu yıl daha güçlü bir rekabete sahne olacak.

www.oddgladyator.com sitesinde oylamaya katılanlar, anlık değişimleri takip ederek, heyecana ortak olacaklar. Kategorilere başvurular ve halk oylaması 31 Aralık 2015 tarihine kadar devam edecek.

2015 Gladyatörleri ödüllerini 7 Ocak Perşembe gecesi alacak. Gecede jüri, iletişim dalında halk oylaması ile ilk 5’ e kalan adaylar arasından ödül kazanan markaları canlı olarak belirleyecek.

Satış Ödülleri kategorisinde, “En Hızlı Büyüyen Hafif Ticari Araç Markası”, “En Hızlı Büyüyen Otomobil Markası”, “En Çok Satılan Hafif Ticari Araç Modeli”, “En Çok Satılan Otomobil Modeli”, “En Çok Satılan Hafif Ticari Araç Markası”, “En Çok Satılan Otomobil Markası” ve “En Çok Satılan Marka (Otomobil+Hafif Ticari Araç)” belirlenecek.

“Satış Ödülleri” kategorilerinde birinciler, ODD veri tabanına işlenen yıllık satış adetlerine göre belirlenecek.

İletişim Ödülleri kategorisinde ise “Yılın TV Uygulaması”, “Yılın Gazete Uygulaması”, “Yılın Radyo Uygulaması”, “Yılın Dergi Uygulaması”, “Yılın Dijital ve Sosyal Medya Uygulaması”,“Yılın Outdoor Uygulaması”, “Yılın Basın Lansmanı”, “Yılın Sosyal Sorumluluk Projesi”, “Yılın PR/Etkinlik Uygulaması”, “Yılın Entegre İletişim Kampanyası” ve “Yılın Fuar Standı” seçilecek. Bu ödüllerin yanı sıra gecede “Jüri Özel Ödülü” de sahibini bulacak.

“Yılın Sosyal Sorumluluk Projesi”, “Yılın PR/Etkinlik Uygulaması”, “Yılın Entegre İletişim Kampanyası” ve “Yılın Basın Lansmanı” kategorileri ise halk oylaması dışında değerlendirilecek.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.