GT-Line’a melekli tanıtım

Kia, bu yılki İstanbul Autoshow’da yine heyecan fırtınası estirmeye hazırlanıyor. Amerikalı Victoria’s Secret mankeni Erin Heatherten, fuarın 21 Mayıs’taki VIP gününde, ilk kez görücüye çıkacak olan Kia cee’d GT-Line modelinin tanıtımını gerçekleştirecek. Kia, fuarda ayrıca yeni Sorento, yenilenen Soul, cee’d modellerini de göstermenin yanı sıra, benzersiz dijital deneyimler yaşatmayı hedefliyor.

Kia, bu yıl 15. kez düzenlenecek İstanbul Autoshow Fuarı’nda heyecan yaratacak yenilik ve sürprizler planlıyor. Markanın yeni ve yenilenen modellerinin sergileneceği stant, 21 Mayıs’taki VIP gününde ünlü bir yabancı konuğu da ağırlayacak. Amerikalı ünlü Victoria’s Secret mankeni Erin Heatherten, Kia cee’d GT-Line’ın tanıtımını gerçekleştirecek. Amerika doğumlu 26 yaşındaki modelin tanıtacağı yeni GT-Line, cee’d ailesinin çok yönlülüğünü, yüksek performansla buluşturuyor.

Yepyeni motor seçeneği

17 inçlik yeni tasarım jantları, çift egzoz çıkışıyla spor görünümü pekişen cee’d GT-Line, iç mekanında gri dikişli siyah döşemeler, GT-Line logoları, deri direksiyon simidi ve alüminyum pedal setiyle dikkat çekiyor.

Yeni cee’d GT-Line ile birlikte ilk kez sunulan Kia’nın 1.0 lt T-GDI motoru da, İstanbul Autoshow’da ses getirecek. Düşük yakıt tüketimi ve emisyon değerlerine karşın, güçlü performans sunabilen 3 silindirli yepyeni 1.0 lt “T-GDI” motor, 120 PS gücünde ve 172 Nm tork üretiyor.

1.0 lt motorlu cee’d GT-Line, 6 ileri manuel vites kutusunun yanı sıra standart olarak “Start & Stop” sistemine sahip. Söz konusu motorun, ileride diğer Kia modellerinde de kullanılacağı belirtiliyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.