Günde 60 lira taksitle Duster sahibi olabilirsiniz

Günde 40 lira bir çok ailenin mutfak masrafına denk geliyor. Eğer günde iki kez mutfak masrafı bütçeniz varsa birini yeni bir otomobil almaya ayırabilirsiniz. Dacia, Nisan ayında tüm binek ve hafif ticari modellerinde geçerli avantajlı fiyatlar ve artan ödemeli kredi seçenekleri teklif ediyor.

Renault kanatları altındaki markanın nisan kampanyasında Dacia Sandero 39,90 TL, Dokker 49.90 TL ve Duster 59.90 TL gibi günlük ödeme seçenekleri ile müşterilerin beğenisine sunuluyor.

Sandero sahibi olmak için günde 40 TL’lik taksitler teklif ediliyor

Kampanyada bir yıl uzatılmış garanti hakkının yanı sıra Dacia Kasko’da anında 1.000 TL indirim de yapılıyor. Artan ödeme seçeneği ile sıfır km Dacia almak isteyenler, yüzde 1,79 faiz oranlı kredi kullanabiliyor

Hafif ticari araç almayı düşünen ve artan ödemeli kredi kampanyasından yararlanmak istemeyen müşteriler için Dokker modelinde 40.000 TL kredi, 12 aya varan vade seçenekleri için sıfır faiz fırsatı yer alıyor.

Önceki İçerikMotosiklette ÖTV bereketi: İki ayda 14 bin satıldı
Sonraki İçerikL3Pilot projesi Fransa’da yollarda
Otoajanda.com haber merkezi, konusunda çok deneyimli ve uzman bir ekip tarafından yönetiliyor. Tüm haberler bu ekibin tecrübeli üyelerince edite edilerek, yayınlanıyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz