Harley, Türkiye’de yeni bayi arıyor

Amerika'daki kan kaybını, Avrupa ve Asya için küçük cc 'li yeni segmentte arayacak.
VW-Golf-GTI

Büyüme stratejileri kapsamında Türkiye’de yeni bayilikler açmak isteyen dünyanın en ünlü motosiklet markalarından Harley-Davidson, kendi işinin sahibi olmak isteyenleri bayi ailesine katılmaya davet ediyor.

William S. Harley’in 1901 yılında bir bisiklet selesine motor takmasıyla başlayan efsane, bugün tasarım harikası, kişiselleştirilebilir motosikletleriyle her yaştan her kültürden milyonlarca insanın hayallerini süslemeye devam ediyor.

Harley-Davidson, yeni stratejisi kapsamında bayileriyle birlikte sürdürülebilir ve çevreye duyarlı bir şekilde büyümeyi planlıyor. Harley efsanesinin hedefleri arasında, 2027 yılına kadar 100 yeni motosiklet modeli çıkarmak da yer alıyor.

Harley-Davidson’ın bayi ailesine katılmak isteyenleri dört aşamalı bir süreç bekliyor. İlk olarak başvuru formunu dolduran bayi adayları, başvurularının kabul edilmesi durumunda mülakat sürecine giriyor.

Mülakatta da başarılı olan adaylar, yeni bayisiyle birlikte Harley-Davidson efsanesinin ve özgür kültürünün bir parçası oluyor.

Tüm süreçleri başarıyla geçen adaylar için gerekli tüm eğitim desteğini de sağlayacak olan Harley-Davidson bayilerinde, motosiklet ve motosiklet aksesuarından servise kadar pek çok hizmet veriliyor.

 

 

Önceki İçerikOtonom hidrojenli Nexo ile bir seferde 190 km
Sonraki İçerikBMW’nin kozu yeni F750 GS ile F 850 GS olacak: Motosiklet Fuarı
20 yıllık gazeteci ve görsel yönetmen. Akşam Gazetesi'nde uzun yıllar otomotiv sayfalarının tasarımını yönetti. Kuruluşudan bu yana otoajanda.com ile çalışıyor. Otomotiv haberciliği ve görsel yönetmenlik uzmanlık alanları arasında başta geliyor. Uzun otomobil yolculukları, test sürüşleri en önemli hobileri arasında.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz