Otomobilde Neler Oluyor, Önce Siz Öğrenin

Özel üretim Civic almak istiyorsanız paradan önce şansa ihtiyacınız var

Honda Avustralya, 2021 Civic Type R Limited Edition modelini kimlerin satın alabileceğini belirlemek için özel bir çekiliş yapacağını açıkladı.

(Bright Yellow) Parlak sarı Civic Type R Limited Edition, Avustralya pazarına yalnızca 20 adet sunulacak. Bunlardan 19’u müşterilere sunulurken, seri numarası AUS-001 olan model ise promosyon amaçlı kullanılacak.

Hot hatch modelin yurtdışında piyasaya sürülmesinden bu yana 700’den fazla kişi, Honda Avustralya web sitesi aracılığıyla özel modele olan ilgisini belirtti. Bunun üzerine, otomobil üreticisi de 19 şanslı alıcıyı belirlemek için bir piyango sistemi kurdu.

Civic Type R Limited Edition modeline sahip olmak isteyen müşteriler, 1 Ekim ile 31 Ekim arasında çekilişe katılacaklar. Eğer siz de Avustralya’da yaşıyorsanız sadece bir giriş formu doldurup, yarışmanın hüküm ve koşullarını kabul ederek katılım sağlayabilirsiniz.

Araca olan ilgilerini zaten belirtmiş olanlarla doğrudan iletişime geçilecek ve çekilişe katılmaya davet edilecekler.

Kasım ayında yapılacak olan Honda Civic Type R Limited Edition çekilişini kazananların ise yerel bir Honda bayisiyle satış sözleşmesi imzaladıktan sonra 5.000 dolar depozito yatırması gerekecek.

1.020 adetlik küresel üretimi yapılan, Kanada’da ise yalnızca 100 adet bulunan Limited Edition modelinin çevrimiçi rezervasyon süreci açıldıktan sadece dört dakika sonra tükenmişti.

Piyango yarışması Avustralya’daki tüm Type R hayranlarına bu özel modellerden birini satın alma şansı veriyor, ancak piyango çekilişinin bir şekilde gerilim yaratabileceği de düşünülüyor.

Honda Avustralya müdürü Stephen Collins; “Pazarımız için son derece az sayıda Type R Limited Edition mevcut olduğundan, bu arabalardan birini satın almak isteyen tüm müşterilerimize; bulundukları yere, bayi erişimine veya internet bağlantısına bakılmaksızın eşit bir fırsat sunmak istedik.” dedi.

Civic Type R Limited Edition, Türkiye’deki vergisiz fiyatı yaklaşık olarak 380 bin TL’ye denk gelen; 49 bin 302 Amerikan dolarına satılacak. Araç teslimlerine 2021 yılının ikinci çeyreğinde başlanması bekleniyor.

Leave A Reply

Your email address will not be published.