Honda’dan motosiklet için 3 yeni uygulama

Honda Turkiye Motosiklet Fuari 3 yenilikHonda, Türkiye motosiklet pazarında adeta atağa kalkıyor.

Otomotiv pazarının daralacağı 2014 yılında 14 yeni motosiklet modelini piyasaya çıkaracak olan Japon marka, dünyada yılda 17 milyon adetin üzerinde motosiklet üretiyor.

Honda’nın 2014 yılı motosiklet yenilikleri üç ana başlıkta toplandı.

Honda Türkiye Genel Müdür Yardımcısı İsmail Sümer, konuyla ilgili şu açıklamayı yaptı:

 

– Öncelikle motosiklette 2 yıl olan garanti süresini artı 2 yıl daha uzatıyoruz. 

– İkinci olarak A2 adıyla ikinci el motosiklet uygulamasını başlatıyoruz.

– Üçüncü yeniliik ise 250 cc ve üzerindeki motosikletlerimizin müşterilerini kapsayan Honda Club’ı kuruyoruz.”

 

Honda Türkiye'nin konuyla ilgili açıklamasında şu görüşlere yer verildi:

 

Honda Felsefesi = 3 Memnuniyet

Honda’nın kuruluşundan bu yana kurumsal politikasını şekillendiren “yaratma memnuniyeti”, “satma memnuniyeti” ve “satınalma memnuniyeti”ni biraraya toplayan “3 memnuniyet” ilkesi doğrultusunda Honda beklentileri aşan ürün ve hizmetleri sunarak, satış ve satış sonrası hizmetlerde “mutlu müşteriler” yaratmayı amaçlıyor. Bu doğrultuda Honda Türkiye, 2014 yılında müşterilerine 3 yeni hizmeti sunacak.

 

Uzatılmış garanti ile 4 yıllık güvence

Ürünlerinin kalitesinden ve sorunsuzluğundan emin olmanın bir göstergesi olarak uzatılmış garanti hizmetini devreye sokan Honda Türkiye, 200cc ve üzeri motosikletlerde 2 yıl garantiye ek olarak 2 yıl uzatılmış garanti hizmeti sunarak ürünlerini 4 yıl boyunca garanti altına alıyor.

 

Honda 2 ile motosiklette de güvenilir ikinci el

İkinci el sistemi konusunda otomobil bayilerinde elde edilen tecrübeyi motosiklete de aktaran Honda, H2 adlı Honda 2 olarak adlandırılan ikinci el sistemini tüm motosiklet bayilerindeki ikinci el motosikletlere de uygulayacak. İkinci el motosiklet satışını müşterilerine aynı çatı altında ulaştıracak olan Honda Türiye, ikinci el bir motosikleti, bir Honda bayiinden almanın güvenini ve ayrıcalıklarını yaşatmayı amaçlıyor.

 

Honda Fun Club geliyor

Her Honda müşterisini özel bir müşteri olarak gören Honda Türkiye, müşterilerinin Honda sahibi olma ayrıcalıklarını yaşabilecekleri Honda Fan Club’ı devreye alıyor. 250cc ve üzeri Honda motosiklet sahiplerine özel olan ve Honda kullanmanın ayrıcalıklarını hissettirecek Honda Fan Club’a hiçbir ücret ödemeden üye olup, Honda’nın kendilerine sunduğu imkan ve ayrıcalıklardan yararlanabilecekler.

 

11 YENİ MODELİ YOLA ÇIKARIYOR

Fuarda 11 yeni modelle motosikletseverlerin karşısına çıkan Honda’nın ilk yeniliği, touring segmentinde 1974 yılından bu yana Honda kalitesinin en önemli simgesi olan Goldwing’in F6B modeli olacak. F6B, Goldwing kalitesini, rahatlığını ve gücünü farklı bir tarzda sunuyor.

 

Bir diğer yeni model olan Honda CTX1300, cruiser ile touring segmentlerini birleştirerek alışılmışın dışında yeni bir seçenek sunuyor. CTX1300, V4 motora ve gelişmiş teknolojiye, kolay kullanım özelliklerine, rahat sürüş pozisyonuna, çift yan bagaja, çift hoparlörlü ses sistemine ve lüks donanıma sahip.

 

Ortak şasi ve motoru paylaşan CB500 ailesi, Honda’nın yeni dört bireyi olarak öne çıkıyor. Farklı karakterlere sahip CB500 ailesinin CB500S, CBR500R ve CB500F fuarın ilk günü itibariyle satışa sunuluyor. CB500X’in ise fuar sonrası satışa sunulması planlanıyor.

 

Yeni motor opsiyonları ile NC serisi, aynı şasi ve motoru paylaşan yeni NC750 X, NC750 S ve Integra modelleri de yenilenen motorlarıyla Honda standında yer alıyor.

 

Genç sürücüler ya da yeni başlayanlar için tasarlanan 125cc’lik ekonomik motoru ve kolay kullanımı ile MSX125 de fuarda yer alan yeni modellerden.

 

Scooter segmentinde sergilenen SH Mode 125 modeli, farklı renk seçenekleri, kullanım kolaylığı ve şık tasarımı ile Honda’nın scooter segmentinde iddiasını sürdürüyor.

 

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.