Hyundai Türkiye, en kaliteli fabrika seçildi

Hyundai Türkiye Fabrikası, birinci seçildi. Hyundai Otomotiv Grubu’nun yaptığı değerlendirmeye göre grubun 33 farklı fabrikası arasında, üretim kalitesiyle beş yıldız aldı. Dünya genelindeki Hyundai Grubu fabrikaları yıllık 8 milyondan fazla araç üretiyor.

245 bin adetlik kapasitesiyle Güney Koreli Hyundai’nin Avrupa’ya açılan kapısı haline gelen Hyundai Assan; Hyundai Otomotiv Grubu’nun yapmış olduğu değerlendirmeye göre dünyadaki tüm üretim tesisleri arasında en yüksek kalitede üretim yapan tesis olarak seçildi ve beş yıldızla ödüllendirildi.

Hyundai Assan İzmit Fabrikası

İzmit-Alikahya’daki fabrikada en yüksek kalite ve teknolojiyle üretilen i10 ve i20 modellerini Türkiye pazarının yanısıra; dünyadaki 40’tan fazla ülkeye ihraç eden Hyundai Assan, bu ödülü fabrikada gerçekleştirilen bir tören ile teslim aldı. Törene, Hyundai Otomotiv Grubu Üretim ve Kaliteden Sorumlu Başkanı Seung Dong Yeo; Hyundai Assan Başkanı Ickkyun Oh ve diğer üst düzey yöneticiler katıldı.

Ödülü çalışanlar teslim aldı

Dünyada 277 bin çalışanı var

Seung Don Yeo kalite ödülünü takdim ederken yaptığı konuşmada, “Otomotiv grubumuzun dünyada 277 binden fazla çalışanı var; bizler sürekli olarak üretim kalitesine fazlasıyla önem veriyoruz. Bu amaçla yaptığımız değerlendirmelerde, Türk işçiliği ve parça kalitesinin diğer fabrikalarımızdan daha iyi olduğunu gözlemledik. Bu anlamlı ödülü, Hyundai’nin Güney Kore dışındaki ülkelerde açtığı ilk fabrika olan İzmit Fabrikamızın sonuna kadar hak ettiğini düşünüyoruz” dedi.

Hyundai Assan Başkanı Ickkyun Oh ise ödülü teslim alırken, “Beş yıldızı aldığımız için oldukça gururluyum ve bu gururu tüm çalışma arkadaşlarımla paylaşmaktan dolayı da son derece mutluyum. Üretimdeki başarılarımızın artarak devam edeceği konusunda tüm arkadaşlarımıza olan inancım tam. Kalitemizi daha da geliştirmek için durmadan çalışmaya devam edeceğiz” dedi.

http://otoajanda.com/otv-indirimli-kampanyalar-basladi-nissan-peugeot-citroen-hyundai/

1 Comment
  1. M.FIRAT EREN says

    I20 ARACA SAHIBIM VE aracim garanti kapsaminda olmasina ragmen aracimda ic donanimda bir kac yipranma ve bir kac yerinin islevinin gormemesinden dolayi servise gittigimde saat 9 olmasina ragmen servis elemani gelmemis 10 a kadar beklettiler ustune hocam.garantiden bu parcalari.degisemeyiz diye soylemesi hyundai ye yakisan bi hareket olmadi… aracin 7 yil garanti suresinin olmasi cezbetmisti beni almaya fakat serviste karsilastiklarim beni yaniltti ilgililer tarafindan bunun duzeltilmesi konusunda hassasiyet bekliyorum aksi halde genel merkeze orda da cozum bulamadigim taktirde hakem heyetine tuketici mahkemesine basvuruda bulunmak icin calisma baslatiriz…

Leave A Reply

Your email address will not be published.