Hyundai yeni Kona tasarımı ilk detaylar geldi

Renault-Megane-E-Tech-kaç sattı

Yeni Hyundai Kona yani makyajlı Kona güncel modele göre daha sportif bir karakterle geliyor. N Line versiyonuyla da tasarımı iyice güçlenen otomobil, B-SUV segmentinde markanın gücünü arttırma hedefinde. Hyundai yeni Kona daha geniş, daha şık ve daha teknolojik detaylarla yola çıkacak.

Hyundai Motor Company, yenilenmiş Kona ilk çizimlerini paylaştı. Geliştirilmiş Yeni Kona, bir önceki modele göre daha geniş bir görünüme ve daha şık bir duruşa sahip.

Markanın tasarımcıları tarafından köpekbalığından esinlenerek hazırlanan otomobil; yepyeni bir ön görünüme kavuşuyor. Konumu yükseltilmiş gündüz farları (DRL), araca sportif ve aynı zamanda sofistike bir stil kazandırıyor.

Ön tarafta yer alan farlarla beraber, tampon ve yeni ızgara güçlü ve cesur görünümüne katkıda bulunuyor.

Yeni Kona N Line, normal versiyona göre daha alçak bir görüntüye sahip. Bu duruşu destekleyen geniş hava girişleri ve daha agresif bir ön tampon, otomobile aerodinamik bir tasarım kazandırıyor.

Sportif ambiyans, tamponun alt kısımlarında bulunan spoylerler ve ince hat şeklinde uzanan hava kanalları ile tamamlanıyor.

Tasarım hakkında ipuçlarını paylaşan Hyundai, Yeni Kona ve Kona N Line ile ilgili daha fazla tasarım detayını önümüzdeki haftalarda açıklayacak.

Önceki İçerikİkinci dalga mı: BMC, COVID-19 nedeniyle üretime ara verdi
Sonraki İçerikPandemi etkili oldu, motosiklette stok kalmadı
26 yıldır otomotiv yazıyor, TV ve radyo yayıncılığı yaptı, dijital medya haberciliği, dijital içerik geliştirme, YouTube kanalı devam ediyor! 5 yıl kurumsal iletişim deneyimi var...

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz