Hyundai’lerde faiz yüzde 0,89

Hyundai İX35 subat kampanyasi Hyundaikredi

 

Hyundai modellerinde şubat ayı sonuna kadar 48 aya varan vade seçenekleri ve yüzde 0,89’dan başlayan faiz oranlarıyla kredi dönemi başladı.

Hyundai Kredi’nin Şubat ayı teklifinde, Hyundai i20’nin tüm versiyonlarında 25.000 TL için 36 ay, yüzde 0,89 faizle satın alım yapılabiilyor. 

 

Hyundai Accent Blue’nun da benzinli ve dizel tüm versiyonlarında 30.000 TL için 36 ay, yüzde 0,89 faizli kredi seçeneği öne çıkıyor. i30 isteyen müşteriler 40 bin TL, ix35 isteyenler ise 45 bin TL kredi için 36 ay, yüzde 0,89 faiz oranıyla aynı imkanlara sahip olacaklar. 

 

SERVİSE GİDEN YÜZDE 1 EKSTRA PUAN KAZANIYOR

 

Hyundai’nin Şubat ayı avantajlarına göre, Hyundai Yetkili Servisleri’ni ziyaret edenler de “Blue Card” ile yaptıkları harcamanın yüzde 1’i tutarına eşdeğer “Blue Puan” kazanacak ve daha sonraki servis harcamalarında da biriken puanlarını harcayabilecek. 

Ayrıca periyodik bakım için aracını kapısının önünde teslim edip, bakım, onarım ve detaylı temizliğin sonrasında yine evinin kapısının önünde teslim almak isteyenler de “Kapınızdaki Servis Hyundai” programı ile tanışacaklar.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.