İDO’nun yeni yakıt tedarikçisi Petrol Ofisi oldu

DCIM100MEDIADJI_0004.JPG
Renault-Megane-E-Tech-kaç sattı

Petrol Ofisi, deniz yolcu ve araç taşımacılığının önemli şirketlerinden olan İstanbul Deniz Otobüsleri Sanayi ve Ticaret A.Ş. (İDO) seferleri için 365 gün boyunca her koşulda, 7/24 kesintisiz yakıt ikmali sağlayacağı yakıt tedarik anlaşması imzaladı.

İDO’nun tekrar yakıt tedarikçisi olan Petrol Ofisi, 3 yıl boyunca şirketin bünyesindeki deniz araçlarına yakıt ikmali sağlayacak. Aynı zamanda anlaşma ile hem Petrol Ofisi’nin hem de İDO müşterilerine özel kampanya ve hizmetlerin de hayata geçirilmesi hedefleniyor.

PO Marine, 3 adet barç, 15 adet kara tankeri ve uzman çalışanlarından oluşan özel bir ekip ile İDO seferleri için deniz araçlarına, yılın 365 günü 7/24 kesintisiz yakıt ikmali sağlayacak.

Denizcilik yakıtları alanında sağlam bir altyapı, teknik imkân ve tecrübeye sahip olan PO Marine, hâlihazırda İstanbul Şehir Hatları, TURYOL, SS Erdek başta olmak üzere yolcu ve araç taşımacılığı yapan birçok önemli firmanın yakıt ikmal hizmetlerini de sürdürüyor.

PO Marine, denizcilik sektörünün lideri konumunda

İhracat (transit) ve iç pazarda ÖTV’siz, gümrüklü yakıtlar, deniz yağları ikmal ve hizmetlerini bir arada sunabilen tek şirket olan PO Marine, yılda ortalama 50 binin üzerinde gemi ve tekneye yaklaşık 220 milyon litrelik yakıt satışı gerçekleştiriyor. PO Marine, transit pazarda ise yılda yaklaşık 6 bin gemiye, 600 bin tonun üzerinde yakıt satışı yapıyor. Hizmet verdiği alanda Türkiye’nin en büyük markası olan PO Marine; yılda 1 milyon m3 civarındaki toplam satışı ile denizcilik yakıtları pazarında liderliği üstleniyor.

İDO, Türkiye ve dünyanın da en büyükleri arasında

İDO, seferleri ile araç ve deniz yolcu taşımacılığında sadece ülkemizin değil aynı zamanda dünyanın da en büyük şirketlerinden biri konumunda. Bünyesinde 7 adet hızlı feribotu, 20 arabalı vapuru ve 24 adet de deniz otobüsü olmak üzere 51 gemisi bulunan İDO, 21’i İstanbul, 13’ü Marmara bölgesinde olmak üzere toplam 34 iskelede 16 hatta hizmet veriyor. İDO, 2019 yılında 35 milyon yolcu ve 11 milyon da araç taşıyarak, önemli bir başarıya imza attı.
Önceki İçerikYeni i20 son virajda bayilere doping gibi geldi
Sonraki İçerikMarka marka otomobil satışları (EYLÜL 2020)
1997’de ilk kelimesi “vosmagen” olan, çocukluğunu halı desenlerinde araba sürmeye adamış otomotiv yazarı...

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz